توزیع حدود ۴۵۰۰ تن کالای اساسی از ابتدای امسال تا کنون/ بیش از سه هزار تن کالای اساسی در حال توزیع می باشد

‍ معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از توزیع حدود ۴۵۰۰ تن کالاهای اساسی از ابتدای امسال تا کنون در استان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان ، حمیدرضا مداح در دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان سمنان که در سالن یادگار امام استانداری برگزار شد با اعلام این خبر گفت: در سالجاری و بمنظور تنظیم و مدیریت بازار در سطح عرضه ، حدود ۴۵۰۰ تن انواع کالاهای اساسی شامل شکر سفید ، روغن ، برنج ، گوشت قرمز و قند در فروشگاه های عرضه مواد غذایی در سطح استان توزیع شده است.

 وی با اشاره به اقلام توزیع شده تصریح کرد: از ابتدای امسال تا کنون ، ۱۱۰۰ تن برنج و ۱۷۳۶ تن روغن ، بمنظور مصرف مشتریان عمومی و خانوار ها در صنوف توزیعی ، فروشگاه های زنجیره ای ، تعاونی ها ، فروشگاه ها و غرف میادین تره بار در سطح استان توزیع شده است.

 معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اضافه کرد:  همچنین در این مدت ۶۹۳ تن شکر ، ۸۶۰ تن قند و ۲۶ تن گوشت قرمز منجمد از سوی شرکت های مباشر ، تامین و در سطح استان عرضه شده است.

 حمیدرضا مداح با اشاره به ادامه روند توزیع کالاهای اساسی در استان اظهار داشت: بیش از ۳ هزار تن کالای اساسی نیز در انبارهای کالای اساسی موجود می باشد و در سطح استان در حال توزیع می باشد و هیچگونه کمبودی در خصوص کالاهای اساسی در استان نداریم.

وی در پایان اضافه کرد: به جهت تنظیم بازار استان ، تخم مرغ و گوشت مرغ گرم بسته به نیاز بازار استان ، روزانه در سطح عرضه توزیع می شود و استان سمنان از معدود استانهایی است که گوشت مرغ گرم را با قیمت مصوب و روزانه عرضه می کند.

46

کد خبر 1526888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =