برگزاری ۲۲۰ کارگاه کیفیت‌بخشی آموزشی و بیش از ۵۰۰ ساعت دوره ضمن‌خدمت آنلاین برای معلمان مقطع متوسطه در دوران کرونا

در دوران شیوع کرونا ۲۲۰ کارگاه کیفیت‌بخشی و بیش از ۵۰۰ ساعت دوره ضمن‌خدمت آنلاین توسط حوزه معاونت آموزش‌متوسطه آموزش‌وپرورش استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، فرحناز قائدامینی ضمن اعلام این خبر گفت: با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز آموزشی و لزوم ایجاد فاصله اجتماعی از اوایل اسفندماه سال سال ۱۳۹۸ تهدیدات بسیاری به سراغ حیطه آموزش آمد که البته همکاران ما با مجاهدت‌های فراوان این تهدید را به فرصتی نو تبدیل کردند.
قائدامینی ادامه داد: در همین مدت جهت آشنایی هرچه بیشتر فرهنگیان با فضای آموزش آنلاین و در راستای بالا بردن کیفیت تدریس در فضای مجازی، بیش از ۳۸۰۰۰ نفر ساعت در قالب ۲۲۰عنوان کارگاه کیفیت‌بخشی توسط حوزه معاونت آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش استان به صورت آنلاین و برخط برگزار گردید که معلمان مقطع متوسطه دوره اول و دوم استان از این آموزش‌ها بهره‌مند شدند.
وی ادامه داد: ۱۵ عنوان از این کارگاه‌ها به صورت کشوری برگزاری گردید که همکاران ما در سراسر کشور از آموزش‌های اساتید استان چهارمحال‌وبختیاری بهره‌مند شدند.
وی از جمله کارگاه‌های برگزار شده به‌صورت کشوری به نقش معلمان و والدین در مدیریت اثربخش فضای مجازی، ارتقا دانش محتوایی-تربیتی-فناوری معلمان در فضای مجازی، مهارت های تدریس و ارزشیابی در فضای مجازی، چالش ها و راهکارهای مناسب در مواجهه با کنکور، فنون تدریس در فضای مجازی و ...اشاره کرد.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اضافه کرد: در همین مدت بیش از۵۷۰۰۰ نفر ساعت دوره آموزش ضمن خدمت در قالب ۲۵ عنوان نیز به صورت مجازی برای معلمان مقطع متوسطه دوره اول و دوم استان برگزار شد .

کد خبر 1527012

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =