اولین اظهارات رئیسی بعد از رئیس جمهور شدن

مهر نوشت: حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی،‌ گفت: در دولت جدید همه تلاش خود را برای بازکردن گره های کشور به ویژه در زمینه مشکلات معیشتی مردم به کار خواهیم بست.

سید ابراهیم رئیسی امروز(شنبه) بعد از دیدار با حسن روحانی رئیس جمهور در جمع خبرنگاران، گفت: امیدوارم بتوانم اعتمادی را که مردم به این طلبه خدمتگزار کردند، در دوران مسئولیتم جبران کنم و وظیفه سنگینی را که مردم بر دوشم گذاشتند، با کمک خداوند، حمایت ائمه اطهار (ع) و با دست توانای خود مردم بتوانیم انجام دهیم.

وی بیان کرد: سپاس و تشکر خود را به مردم عزیز، بزرگوار و زمان شناس ایران ابراز می کنم و خدا را به سبب اعتمادی که مردم به این طلبه خدمتگزار داشته‌اند، شاکر هستم.

رئیس جمهور منتخب با بیان اینکه حتما از تجربیات و اندوخته های دولت فعلی استفاده خواهیم کرد،افزود: با آقای روحانی و دولت فعلی همکاری و با آنان نشست خواهیم داشت و از ظرفیت‌ها، تجربیات و گزارش‌های آنان استفاده خواهم کرد.

رئیسی تاکید کرد: همچنین از همه صاحب‌نظران و اندیشمندان می‌خواهم که ما را از دیدگاه های ارزشمند خود بهره‌مند کنند و در دولت مردمی از همه دیدگاه‌های ارزشمند صاحب نظران، کارشناسان و مردم بهره خواهیم برد و امیدوارم وظیفه سنگینی را که مردم بر دوش ما گذاشته‌اند به بهترین شکل انجام دهیم.

27215

کد خبر 1527040

برچسب‌ها