۱ نفر
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
روند بیت‌کوین ریزشی شد

فارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی دوباره ۵ درصد دیگر ریخت.

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی بیت کوین کانال ۳۶ هزار دلاری را از دست داد و نسبت به دیروز همین موقع ۵.۲ درصد منفی شد. هم اکنون هر بیت کوین ۳۵ هزار و ۹۴۲ دلار در حال معامله است که نسبت به ۷ روز پیش ۱.۹ درصد بالاتر قیمت خورده است.

ارزش کل بازار بیت کوین هم امروز به ۶۶۹ میلیارد دلار رسید و در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون ۶۴ هزار بیت کوین در بازار جهانی خرید و فروش شد. ارزش این معاملات ۳۸ میلیارد دلار برآورد می‌شود. تعداد بیت کوین‌های موجود در بازار هم به ۱۸ میلیون ۷۳۸ هزار  و ۴۷۵ واحد رسیده است. 

بیت کوین 2666 دلار منفی شد/ بازار ارزهای مجازی امروز هم ریخت

اتریوم هم امروز ۴.۹ درصد ریخت و هم اکنون ۲۲۵۲ دلار خرید و فروش می‌شود. باینانس کوین و کاردانو هم هر کدام با حدود ۴ درصد افت ۳۴۱ و ۱.۴۴ دلار در حال خرید و فروش شدن هستند. دوج کوین هم ۳.۵ درصد افت کرد و پس از چند روز به زیر ۳۰ سنت رسید و هم اکنون ۲۹ سنت در هر واحد خرید و فروش می‌شود. 

به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته، بازار جهانی ارزهای مجازی ۵.۱۶ درصد از ارزش خود را از دست داده و هم اکنون ارزش کل این بازار ۱۴۹۴ میلیارد دلار برآورد می‌شود.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۸۵ میلیارد دلار در این بازار حجم خورده و تعداد ارزهای مجازی در جهان هم به ۱۰ هزار و ۵۰۷ نوع رسیده است.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1527046

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =