تلویزیون به دوران قبل از انتخابات برگشت

ایسنا نوشت: با پایان برنامه های تبلیغاتی نامزدها و همچنین پخش ویژه برنامه‌های پوشش حضور مردم در انتخابات سیزدهم، از امروز ـ شنبه ـ ۲۹ خرداد ماه جدول پخش شبکه‌های تلویزیونی به حالت عادی برمی‌گردد.

پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی از هفتم خرداد ماه در شبکه های سیما آغاز شد و به مرور و با نزدیک تر شدن به انتخابات، بر حجم این برنامه ها هم افزوده شد.

در این ایام تلویزیون در مجموع چیزی حدود ۱۰ ساعت و نیم برنامه تبلیغاتی برای هر کدام از نامزدها پخش کرد و این برنامه ها تا آخرین روز مجاز تبلیغات در رسانه ها ـ ۲۶ خرداد ماه ـ ادامه داشت.

در روز انتخابات ـ ۲۸ خرداد ماه ـ نیز پخش برنامه های روتین اغلب شبکه های تلویزیونی تعطیل شد و بخش قابل توجهی از آنتن، به حضور مردمی پای صندوق های رأی اختصاص داشت.

حالا با پایان برگزاری انتخابات، شبکه های تلویزیونی که بخش قابل توجهی از ساعات پرمخاطب خود را به تبلیغات کاندیداها اختصاص داده بودند، بار دیگر به روال قبلی پخش باز می گردند و از امروز برنامه های روتین خود از سر می گیرند.

شبکه اول سیما که برنامه «دستپخت» را به تازگی آغاز کرده است، این برنامه را در ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می برد و سریال «زیرخاکی ۲» را پس از چند روز وقفه امروز با پخش آخرین قسمت ادامه می دهد.

شبکه سه سیما هم ویژه برنامه مسابقات یورو ۲۰۲۰ و پخش زنده این مسابقات را در دستور کار دارد.

شبکه چهار سیما هم پخش چند برنامه جدید از جمله مکعب و باغ وحش را آغاز کرده است. سریال «باغ وحش» یک مجموعه علمی تخیلی است که بر اساس رمانی به همین اسم ساخته شده است. 

شبکه تهران هم سریال جدید «پزشک دربار» را از شنبه ۲۹ خردادماه ساعت ۲۳ از روی آنتن می برد. این سریال محصول ۲۰۱۶ کشور چین است که در ژانر تاریخی ـ پزشکی و خانوادگی در ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه و تولید شده است.

۵۸۵۸

کد خبر 1527047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =