تقدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از حضور پرشور و شعور ساکنان و گردشگران منطقه در انتخابات ۱۴۰۰

جعفر آهنگران ضمن تقدیر از حضور پر رنگ ساکنان و فعالان عرصه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کیش در صحنه انتخابات، انتخابات ١٤٠٠ را تجلی وفاق ملی و جشن همدلی عنوان کرد.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : جعفر آهنگران مدیرعامل این سازمان با ابراز خرسندی از حضور پرشور مردم کیش در حماسه انتخابات  که با مشارکتی مسئولانه همراه با هموطنان سایر نقاط کشور پای صندوق های رای حاضر شده و حماسه ای دیگر افریدند ، افزود: برای این اتفاق مبارک به ساکنان کیش، فعالان عرصه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کیش و تمام نهادهایی که یک روز خوب را با همکاری و تشریک مساعی خود رقم زدند تبریک می گویم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: تعبیر من این است که پس از انتخابات ریاست جمهوری با این نتیجه، روزگار وفاق در کشور ایجاد شده و امروز حرکت بسیار زیبای مقام محترم ریاست جمهوری و همچنین سایر نامزدها در تبریک به نامزد منتخب، فضای امیدواری و نشاط را در کشور زنده کرد.

آهنگران با بیان اینکه روز و روزگار زیباتر و پر امیدتری در انتظار ملت بزرگ ایران است گفت: این نشاط و امید حق ملت ایران است که با وجود تمامی مشکلات یقین داشتند که باید در تعیین سرنوشت خود فعالانه مشارکت کنند و هیچ مانعی بازدارنده آنها برای حضور در صحنه نخواهد بود.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: این پیروزی ملی را به یکایک مردم و هموطنان عزیزم به ویژه ساکنان جزیره کیش تبریک و تهنیت عرض می کنم.

46

کد خبر 1527092

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =