نظر کارشناس داوری درباره اخراج بازیکن تراکتور

تسنیم نوشت: حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال کشورمان نظراتش را درباره قضاوت علی صفایی داور مسابقه پرسپولیس و تراکتور در دیدار سوپرجام اعلام کرد.

حیدر سلیمانی درباره عملکرد علی صفایی داور مسابقه تیم‌های پرسپولیس و تراکتور در سوپرجام فوتبال ایران اظهار داشت: نیمه اول قضاوت خوبی را از آقای صفایی دیدم. در دقیقه ۲۵ پرسپولیسی‌ها معتقد به خطای پنالتی روی میلاد سرلک بودند که او به درستی دستور به ادامه بازی داد.

وی با بیان اینکه داور مسابقه در نیمه دوم باید از کارت زرد بیشتری استفاده می‌کرد، گفت: در دقیقه ۶۹ خطایی از سوی بازیکن تراکتور روی پرسپولیس رقم خورد که داور مدیریت کرد و کارت نداد، اما این صحنه کارت داشت. در یک صحنه هم بازیکن تراکتور با اعتراض به داور توپ را به بیرون شوت کرد که باید در این صحنه کارت می‌گرفت، اما باز هم داور چشم‌پوشی کرد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان همچنین درباره اخراج مهدی تیکدری خاطرنشان کرد: در صحنه اخراج مهدی تیکدری، تصمیم داور درست بود. در فوتبال به این خطا که توپی در کار نیست، برخورد شدید می‌گوییم. با مشتی که به بازیکن پرسپولیس زد، به درستی اخراج شد. هر چند علی صفایی قصد داشت به بازیکن تراکتور کارت زرد بدهد که دخالت به موقع کمک داور، رنگ کارت داور قرمز شد.

سلیمانی همچنین گفت: در صحنه‌ای که مهدی عبدی در دقیقه ۸۸ با محمدرضا اخباری تک به تک شد، اعلام آفساید از سوی کمک داور هم کاملاً درست بود و تصمیم اشتباهی ندیدیم. مورد آخر هم وقت اضافه شش دقیقه‌ای بود که با توجه به تعداد تعویض‌ها، برخوردها و درگیری‌هایی که ایجاد شد، وقت اضافه معقول بود.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1527515

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =