شوخی - جدی‌های مخاطبان با عکس دو نفره روحانی و رئیسی؛ علی برکت الله...

کاربران خبرآنلاین واکنش های متفاوتی به پیروزی ابراهیم رئیسی و دیدار حضوری روحانی با او نشان دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، درحالی به پایان رسید که ابراهیم رئیسی، پیروز رقابت شد و ردای ریاست جمهوری بر تن کند. بر همین اساس حسن روحانی، رئیس جمهوری کشورمان بنابر یک رسم سیاسی، بعد از اعلام آراء ابراهیم رئیسی و قطعی شدن پیروزی او به دیدارش رفت تا ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب، زمینه انتقال امانت به او را فراهم کند.

در این میان خبرگزاری خبرآنلاین، با انتشار عکسی از هقمدم شدن روحانی و رئیسی از کاربران محترم خود خواسته بود تا نظرشان را نسبت به آن بنویسد. 

خوشبختی شروع شد

برخی از کابران خبرآنلاین، پیروزی رئیسی را در انتخابات تبریک گفتند و به حل مشکلات توسط رئیس جمهور منتخب امیدوار بودند. مثلا، کاربری نوشت: سلام بر ابراهیم. 

دیگری هم نوشت:« تبریک به همه مردم امیدواریم رئیسی با شایسته سالاری و مبارزه با فساد و باندبازی جواب اعتماد مردم را بدهند.» مرتضی هم نوشت:« اتفاق مبارکیه. قرار نیست که دعوا کنند.»

کاربری برای خبرآنلاین نوشت:« خیلی قشنگه.. منتخب مردم بود جناب روحانی و الانم جناب رئیسی منتخب مردم هست و بسیار زیبا هستش این تعامل. جناب روحانی اتسانی شریف و بافرهنگ هستن و جناب رئیسی هم مردم دار و بامتانت.. درود بر هردو رئیس جمهور ایران عزیز.» 

رضا نیز نوشت:« انشاءالله ک فصل پر امیدی رو برای این مردم بزرگ ارزو میکنم قطعا این دوره مثل دوره های دیگه نیس و مردم از مشکلاتشون کم میشه.» 

علی هم نوشت:« خوشبختی شروع شد ... تبریک میگم به همه .. کاش این اتفاق ۴ سال پیش می افتاد .. سلااااممممم زندگی.» 

فردی هم نوشت:« سلام رقیب سیاسی هم هستند و نه دشمن خونی. از آن گذشته، یک تبریک گفتن به منتخب مردم، خیلی کار حادی نیست.» کاربری هم نوشت:« علی برکت الله.»  

خداحافظ دیپلمات، سلام قاضی!

در این میان برخی کاربران با عکس دیدار روحانی و رئیسی شوخی کرده و جملات جالبی را بیان کردند. به طور مثال، کاربری نوشت:« روحانی میگه اگه کمک خواستی تعارف نکن. هشت سال تجربه دارم.»

جواد هم نوشت:« من تازه صبح روز شنبه فهمیدم که رای گیری انجام شده.» علی هم نوشت:« خداحافظ دیپلمات، سلام قاضی!»

کاربری هم با اشاره به شیوع بیماری کرونا و پروتکل های بهداشتی برای خبرآنلاین، نوشت:« فاصله اجتماعی رعایت نشده است.»

قره باغی نوشت:« تناظر گلدان سیاه و سفید در گوشه کادر هم هم جالب توجهه!» مهدی هم نوشت:« فکر کنم داره میره کلیدش رو تحویل بده.» مجید نوشت:« رئیسی قدش بلندتر از روحانیه.»

۲۷۲۱۵

کد خبر 1527540

برچسب‌ها