تبریک انجمن کارگردانان سینما به ابوالفضل جلیلی

انجمن صنفی کارفرمایی کارگردانان سینمای ایران در پیامی موفقیت اخیر ابوالفضل جلیلی در جشنواره شانگهای را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در متن پیام تبریک انجمن صنفی کارفرمایی کارگردانان سینمای ایران به کارگردان فیلم "مسیر معکوس" آمده است: «یک بار دیگر و با نهایت خرسندی موفقیت دیگری در زمینه حضور سینمای ایران در عرصه‌های جهانی را به دست اندرکاران سینما تبریک می گوییم . آقای ابوالفضل جلیلی جایزه بهترین کارگردانی را برای فیلم "مسیر معکوس" در جشنواره شانگهای کسب کرده است .

این موفقیت از آنجایی اهمیتی مضاعف می یابد که در شرایط ناگوار همه گیری بیماری کرونا که بیشتر حرفه های گروهی را به رکود و تعطیلی کشانده ، سینمای زنده و سربلند ایرانمان همچنان فعال به پویایی و رشد خود ادامه می دهد و حضور فیلمی ازین سینما در جشنواره های سینمایی جهان می تواند نظرها را به خود جلب کند . ما اعضای شورای مرکزی انجمن صنفی کارفرمایی کارگردانان سینمای ایران این موفقیت ارزنده را به همکارمان آقای جلیلی تبریک می گوییم و در انتظار موفقیت‌های دیگر کارگردانان سینمای ایران در سطح جهانی هستیم.

شورای مرکزی انجمن صنفی کارفرمایی کارگردانان سینما»

۵۸۵۸

کد خبر 1527676

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مجید گلپا DE ۱۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۳۱
    0 0
    مرد با اخلاق سینمای ایران.ایشان نه تنها هنرمند بزرگی هستند بلکه انسان با اخلاق و با معرفتی هستند.چند بار در پیج اینستای ایشان با الفاظ نه چندان محترمانه با ایشان صحبت کردم ولی اقای جلیلی با بزگواری پاسخ من را دادند و امروز به دوستی با ایشان هر چند به صورت مجازی افتخار میکنم.دمش گرم