استفاده از ظرفیت بیمارستان امام خمینی کرج برای خدمات‌دهی به ایثارگران

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی در شهر کرج گفت: بیمارستان امام خمینی ظرفیتی ویژه برای خدمات‌دهی به ایثارگران و کسب رضایت‌مندی آنان است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «عبدالرضا عباسپور» با حضور در استان البرز از بیمارستان امام خمینی کرج و نحوه ارائه خدمات‌دهی به ایثارگران در این بیمارستان بازدید کرد.

در این بازدید که با هدف بررسی وضعیت بیمارستان در راستای خدمات‌دهی به ایثارگران معظم و رفع مشکلات درمانی موجود صورت گرفته بود، عباسپور بیمارستان امام خمینی را ظرفیتی ویژه برای خدمات‌دهی به ایثارگران و کسب رضایت‌مندی این افراد دانست و تأکید کرد: رضایت‌مندی ایثارگران از خدمات درمانی قابل‌ ارائه بسیار اهمیت دارد و در این ارتباط باید تمام اهداف و امکانات بیمارستان معطوف به تحقق این مهم شود.

وی بر حفظ کرامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران تأکید کرد و افزود: نگاه بنیاد به بحث درمان ایثارگران ویژه است و در همین راستا تمام تلاش خود را برای حصول نتیجه به‌کار خواهیم بست. امیدواریم با تلاش‌های گسترده و همکاری سایر مسئولان بتوانیم خدمات درمانی درشان منزلت ایثارگران معظم ارائه کنیم.

در این بازدید «سلیمان رستمیان» مدیرکل بنیاد شهید البرز و «محمد کریمی» معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، عباسپور را همراهی کردند.

48

کد خبر 1527817

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =