تکذیب انتقاد سعید محمد از عملکرد شورای نگهبان

فارس نوشت: خبر انتقاد سعید محمد از عملکرد شورای نگهبان در خصوص بررس صلاحیت ها تکذیب شد.

سعید محمد داوطلب انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم اظهار داشت: بعد از بیانیه شورای نگهبان (پس از سخنان رهبر انقلاب) مبنی بر اینکه گزارش‌های غلط رسیده در بررسی‌های صورت گرفته توسط شورای نگهبان تاثیرگذار نبوده است، من هم تمکین کردم و بیانه ای هم در این خصوص صادر کردم. هر شخصی که برای نامزدی ثبت‌نام می کند باید این ظرفیت را داشته باشد که در برابر تصمیم شورای نگهبان تمکین کنند.

بر اساس اعلام رسمی مسئول رسانه ای سعید محمد، «بر خلاف شیطنت جهت‌دار برخی رسانه ها از سخنان اخیر دکتر سعید محمد در موضوع عدم احراز صلاحیت ها که با تیتر "انتقاد سعید محمد از شورای نگهبان" منتشر شده است، اعلام می‌شود چنین صحبتی صورت نگرفته است».

سعید محمد تاکید کرده است: هر شخصی که برای کاندیداتوری ثبت نام می کند باید این ظرفیت را داشته باشد در برابر تصمیم شورای نگهبان تمکین کند و نظر شورای نگهبان را باید قبول داشته باشد. بنده هم بعد از اعلام رای شورای نگهبان نسبت به این موضوع تمکین و اعلام رسمی کردم.

وی در خصوص اعلام دلایل عدم احراز صلاحیت از طرف شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان مختار است که به نامزدهای عدم احراز شده اطلاع رسانی انجام دهد و یا اطلاع رسانی نکند و این جزء اختیارات شورای نگهبان است.

27219

کد خبر 1528129

برچسب‌ها