گابریله پین‌-‌فرهاد مجیدی؛ منتفی شد؟

ورزش سه نوشت: به نظر می‌رسد فعلا حضور گابریله پین مربی ایتالیایی در کادرفنی استقلال منتفی شده است.

از حدود دو ماه قبل ماجرای حضور یک دستیار خارجی در کادرفنی استقلال حواشی زیادی به همراه داشته است. بعد از کش و قوس های فراوان سرانجام قرار شد گابریله پین مربی سابق تیم ملی ایتالیا که سوابق زیادی در فوتبال کشورش دارد، به عنوان مشاور فرهاد مجیدی به کادرفنی اضافه شود و از سال آینده نیز رسما به عنوان مربی فعالیت کند.

در شرایطی که همه توافقات با این مربی ایتالیایی انجام شده و قرار بود او به ایران بیاید اما مسائلی پیش آمد که به نظر می‌رسد حضور او منتفی شده است.

هفته قبل بود که فرهاد مجیدی در مصاحبه ای اعلام کرد باشگاه هیچ اقدامی برای صدور ویزای پین در تهران نکرده؛ مشکلات ویزا و البته موضوع پرداختی به این مربی شهیر ایتالیایی توسط علی نامداری مشاور هیات مدیره استقلال حل شد اما یک مساله جدید همه چیز را تحت تاثیر قرار دارد.

سرمربی استقلال در این خصوص افشا کرد که احمد مددی بندی در قرارداد گابریله پین گنجانده که این مربی در صورت عدم پرداختی به موقع باشگاه حق شکایت به دادگاه بین المللی ورزش و فیفا را ندارد! اتفاقی که صدای فرهاد مجیدی را در آورد.

در این خصوص ظاهرا قراردادی که این بند و برخی دیگر از بندهای عجیب در آن وجود داشت برای گابریله پین فرستاده هم شده اما این مربی که سوابق زیادی از کار کردن در فوتبال ایتالیا دارد چنین بندهایی را رد کرده و حاضر نشده برای قرارداد 200 هزار دلاری تا پایان فصل آن را امضا کند.

از این رو به نظر می‌رسد با توجه به مسائل پیش آمده حضور گابریله پین در استقلال فعلا منتفی شده و با وجود احمد مددی و مخالفت های مدیرعامل استقلال هواداران حداقل تا ایجاد تغییرات مدیریتی نمی‌توانند شاهد حضور پین در تهران و تمرینات استقلال باشند.

بیشتر بخوانید: پیام اینستاگرامی رونالدو برای چه کسی بود؟/عکس

253 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1528161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =