ثبت سومین رکورد تولید ماهیانه در فولاد سفید دشت

مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت، گفت: واحد احیاء مستقیم فولاد سفیددشت با ثبت سومین رکورد متوالی تولید ماهیانه، بهار ۱۴۰۰ را پشت سر گذاشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،  ایمان سلیمانی با اعلام این خبر اظهار کرد: با تولید ۸۲هزار و ۱۴۵ تن آهن اسفنجی در سومین ماه از فصل بهار، رکورد تولید این محصول در واحد احیاء مستقیم فولاد سفیددشت نسبت به آخرین رکورد ثبت شده در اردیبهشت ماه همین سال، به میزان ۱ هزار ۴۵ تن ارتقا یافت. 
وی، خاطرنشان کرد: با تولید این میزان محصول در خرداد ماه، علاوه بر ثبت سومین رکورد متوالی در تولید ماهیانه، تولید تجمعی سه ماهه نخست سال ۱۴۰۰ نیز به میزان ۱۲ درصد مازاد بر برنامه محقق گردید.
 مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت، با اشاره به عملکرد موفقیت آمیز بزرگترین واحد صنعتی استان در ارزیابی سالیانه مجمع امور شرکت‌های گروه فولاد مبارکه، کسب این گونه موفقیت‌ها را مرهون تلاش شبانه روزی کارکنان، پیمانکاران، تامین کنندگان و سایر شرکای کسب و کار شرکت دانست و گفت: با تقدیر از حمایت‌های سهامداران شرکت (فولاد مبارکه و سازمان ایمیدرو) در جهت دستیابی به توفیقات پی در پی این شرکت، برای آغاز تولید تختال در واحد فولادسازی و ریخته گری تا پایان سال جاری ابراز امیدواری کرد.

46

کد خبر 1528427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =