واکنش نیکخواه‌بهرامی به پرچمداری کاروان ایران در المپیک

کاپیتان تیم ملی بسکتبال گفت: با انتخاب شدن به عنوان پرچمدار کاروان ایران در المپیک بزرگترین افتخار دوران ورزشی هم را به دست آوردم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ صمد نیکخواه بهرامی پس از اینکه به عنوان پرچمدار کاروان ایران در المپیک توکیو انتخاب شد، بیان کرد: افتخار پرچمداری کاروان ایران در المپیک توکیو را به من دادند و از همه نفراتی که این تصمیم را گرفته اند و کسانی که کمک کردند تا به اینجا برسم، تشکر می کنم. امیدوارم که بتوانم نماینده شایسته‌ای باشم و این پرچمی که من افتخارش را دارم که آن را در افتتاحیه المپیک حمل کنم، تمام ورزشکاران ما بتوانند در رقابت های خود در طول بازی های المپیک به اهتزاز در بیاورند و مدال‌های رنگارنگی کسب کنند. 

او ادامه داد: از مردم ایران می‌خواهم با دعای خیر خود کاروان ایران را بدرقه کنند. با توجه به شرایط خاصی که این دوره از بازی‌های المپیک به دلیل شیوع ویروس کرونا دارد، امیدوارم بتوانیم نماینده های شایسته‌ای باشیم و شادی و سرزندگی را به خانه‌های مردم بیاوریم از این رو از مردم می‌خواهم که انرژی مثبت خود را به سمت ما روانه کنند و ما را از دعای خود محروم نکنند.

کاپیتان ملی بسکتبال در پایان گفت: اینکه به عنوان پرچمدار انتخاب شدم بزرگترین افتخار دوران ورزشی ام را به دست آوردم و امیدوارم فرزند خلفی برای ایران باشم. از مردم باز هم خواهش می کنم که ما را از دعای خیر خود محروم نکنند.

بیشتر بخوانید: ایران در لیگ ملت‌های والیبال دوازدهم شد!

253 251

کد خبر 1528619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =