رفاه اجتماعی و رضایت مردم اهداف مشترک شرکت برق و شهرداری یزد هستند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در دیدار با شهردار یزد گفت: رفاه اجتماعی و جلب رضایت مردم دو هدف مشترک میان شرکت توزیع نیروی برق و شهرداری در امور خدمات شهری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد ، مهندس عبدالحمید عباس شیاری در دیدار شهردار و معاونین وی با اشاره به روابط خوب شرکت توزیع برق و شهرداری در امورخدمات شهری در جهت جلب رضایت مردم، اظهار کرد: آمادگی داریم با تعامل بیشتر از گذشته، بسته های همکاری متنوع را مشخص و در قالب فعالیت های مشارکتی با یکدیگر اجرا کنیم.

وی ساماندهی تاسیسات برقی و تبدیل چراغ های قدیمی به ال ای دی در بحث سیما و منظر شهری را مهم دانست و افزود: موضوع بافت تاریخی و پروژه های اصلاح و بهینه سازی شبکه ها برای استفاده از برق به جای گاز نیازمند تعریف یک پروژه گسترده و تامین منابع ملی است.

شیاری نشست ها و تعامل های مستمر دو ارگان خدمت رسان شرکت برق و شهرداری را برای رفع مشکلات و موانع احتمالی حائز اهمیت خواند و خاطرنشان کرد: وقتی علل برخی مشکلات خدمات شهری را واکاوی می کنیم، به ناهماهنگی بین دستگاه ها می ‌رسیم که با تعامل مستمر قابل رفع خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در پایان ابراز امیدواری کرد: می‌توان با تامین منابع لازم و همکاری فی مابین پروژه های متعدد شهری را تعریف کرد و شیرینی بهره مندی آن را برای شهروندان به ارمغان آورد.

46

کد خبر 1528705

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =