اکثر خبرنگاران حادثه دیده از بیمارستان ترخیص شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی از ترخیص اکثر خبرنگاران حادثه دیده از بیمارستان بعد از مداوای انجام شده خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، جواد آقازاده لحظاتی قبل گفت: صبح امروز، عیادت دوباره از خبرنگاران حادثه دیده انجام شد و از ۱۰ خبرنگاری که دیروز با استفاده از هلی کوپتر و اتوبوس آمبولانس به بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه منتقل شدند، پنج نفر مرخص و سه نفر دیگر تا ظهر امروز ترخیص خواهندشد.

وی اضافه کرد: ۲ نفر از خبرنگاران حادثه دیده برای ادامه درمان همچنان بستری خواهندشد با این حال خبرنگاران دیگر وضعیت نامناسبی نداشتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی افزود: از دو مصدوم یکی اهل ارومیه و دیگری اهل تهران است که تحت درمان خواهندبود گرچه نگرانی خاصی نیست و طی روزهای آینده با بهبود انجام شده بعد از درمان مرخص خواهندشد.

روز گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در مسیر بازگشت از تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه، ۲ تن از خبرنگاران شامل خبرنگاران ایرنا و ایسنا جان خود را از دست داده و ۲۱ تن دیگر مصدوم شدند.

با تلاش نیروهای امدادی، این خبرنگاران ابتدا به بیمارستان نقده و سپس به بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه منتقل شده و روند درمانی آنان صورت گرفت.

فرمانده پلیس راه آذربایجان‌غربی هم با اشاره به تکمیل بودن مدارک اتوبوس گفته است: معاینه فنی، بیمه نامه و دیگر مدارک لازم برای اتوبوس موجود است.

46

کد خبر 1528762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =