۰ نفر
۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
حلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس شد

محمد  پنجعلی از مدیریت آکادمی پرسپولیس کنار گذاشته شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر از مدیر فصل قبل آکادمی این باشگاه، سرمربی جدید تیم امید خود را معرفی کرد. این باشگاه در پیامی از زحمات محمد پنجعلی به عنوان مدیر آکادمی پرسپولیس تقدیر  تشکر کرد.

در بخشی از این پیام آمده است:

پرسپولیس در طول تاریخ، اسطوره‎های فراوانی را در رختکن خود ملاقات کرده که هر کدام، ستاره‌ای پرنور در سپهر فوتبال کشور بودند. آنها نه تنها به پرسپولیس برای رقم زدن افتخارات کمک کردند بلکه ستون اصلی تیم ملی را ساختند. یکی از این ستاره‌های خوشنام، محمد پنجعلی است. کاپیتان پنجعلی در پرسپولیس، صخره‌ای مستحکم بود و در سال‌های غرور و قهرمانی، پای ثابت ثبت افتخارات محسوب می‌شد؛ و چه خاطرات شیرینی با رهبری قدرتمندانه او در خط دفاع، در ذهن اهالی فوتبال نشست و هرگز از یادها نمی‌رود.

در ادامه این پیام آورده شده است: پنجعلی در فصل گذشته نیز همراه باشگاه بود و در خانه خودش فعالیت می‌کرد. او مدیر آکادمی پرسپولیس بود و به همین بهانه، مدیریت باشگاه پرسپولیس مراتب تقدیر و تشکر خود از خدمات این اسطوره را بیان داشته و به پنجعلی بابت زحماتش دست‌مریزاد و خسته‌نباشید می‌گوید. همچنین آرزومندیم این افتخار نصیب‌مان شود که در ادامه راه از مشاوره‌ها، پیشنهادها و نصیحت‌های ایشان مثل گذشته بهره‌مند شویم.

همچنین با حکم جعفر سمیعی، مدیرعامل پرسپولیس، اسماعیل حلالی به عنوان سرمربی تیم امید باشگاه معرفی شد. او قرار است از میان متقاضیانی که از طریق ارسال پیامک، فرم حضور در تست استعدادیابی تیم امید را پر کرده‌اند، تیم فصل آینده خود را تکمیل کند.

252 252

کد خبر 1529312

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =