«شلیک کن - فراموش کن»؛ قابلیت ویژه موشک مدرن و ضدزرهی نیروهای مسلح ایران

میزان نوشت:موشک حیدر، موشک مدرن ضد زرهی است، این موشک با قابلیت‌های بالای رهگیری و انهدام اهداف دشمن در صنعت دفاعی کشور با واژه «شلیک کن - فراموش کن» مطرح است، برد این موشک ایرانی بیش از ۸۰ کیلومتر است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در کنار ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مثلث امنیت پایدار را در مرزهای آبی، خاکی و دریایی کشور ایجاد کرده‌اند، امروز موشک‌های ما با بردی فراتر از عمق تصور دشمن هر چشم طمعی را به منافع و منابع جمهوری اسلامی و ملت ایران کور خواهد کرد.

صنعت دفاعی کشور در حوزه موشکی، تولیداتی با قابلیت سطح به سطح، هوا به سطح، زیر سطح به سطح و... ساخته و به نیروهای مسلح الحاق کرده است، یکی از این محصولات دفاعی موشک «حیدر» است.
 
«شلیک کن - فراموش کن»؛ قابلیت ویژه موشک مدرن و ضدزرهی نیروهای مسلح ایران 
موشک حیدر، موشک مدرن ضد زرهی است، این موشک با قابلیت‌های بالای رهگیری و انهدام اهداف دشمن در صنعت دفاعی کشور با واژه «شلیک کن – فراموش کن» مطرح است، برد این موشک ایرانی بیش از ۸۰ کیلومتر است.

این موشک بومی در فهرست طولانی محصولات دفاعی کشور به سیستم هدایتی تصویرساز فروسرخ مجهز است، این سیستم قابلیت هدایت به سبک «شلیک کن – فراموش کن» را به این محصول دفاعی داده است.

2727

کد خبر 1529402

برچسب‌ها