پیشگوی مشهدی، اصولگرایان را به جان هم انداخت /ادامه جدال بین سلیمی نمین و قاضی زاده هاشمی

روزنامه شرق در گزارشی به حاشیه ادعای سلیمی نمین درباره نقش یک پیشگو در کاندیداتوری قاضی‌زاده هاشمی پرداخته است.

در این مطلب آمده است؛

یک نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری بدون اشاره به شخص یا احیانا پیشگوی خاصی گفت: نوجوان که بودم برخی‌ها به من می‌گفتند شما رئیس‌جمهور می‌شوید. یعنی به بنده گفته شده به چنین مقامی خواهم رسید.

یکی از حواشی چند روز اخیر بین نیروهای انقلابی کشور، بگومگوی بین امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی و عباس سلیمی‌نمین است که به تیتر بسیاری از کانال‌های تلگرامی تبدیل شده است. ماجرا نیز از آنجا شروع شد که سلیمی‌نمین در مصاحبه‌ای از پشت‌پرده کاندیداتوری قاضی‌زاده‌هاشمی گفت و دلیل ماندن قاضی‌زاده‌هاشمی تا پایان رقابت‌ها و کنارنکشیدن او را اظهارات پیشگویی در مشهد دانست که به او گفته بود حتما رئیس‌جمهور خواهد شد! سلیمی‌نمین گفته بود: «به آقای قاضی‌زاده‌هاشمی آن‌قدر این مطلب را القا کرده بودند که قطعا ایشان رئیس‌جمهور خواهد شد! مثل آقای احمدی‌نژاد که برخی از پیشگوها سراغش می‌رفتند و چنین حرف‌هایی می‌زدند، یک پیشگو هم در مشهد به آقای قاضی‌زاده‌هاشمی این مطلب را گفته بود که تو قطعا رئیس‌جمهور می‌شوی و به همین دلیل به درخواست برخی از نمایندگان که از او خواسته بودند کنار برود، برخورد بسیار تند و غیرمؤدبانه داشت؛ چراکه تصور کرده بود او قطعا رئیس‌جمهور می‌شود».

قاضی‌زاده‌هاشمی اما همان‌طور که انتظار می‌رفت، در برابر این ادعا سکوت نکرده و ضمن تکذیب آن نوشت: «سلیمی‌نمین پیش‌بینی کرده بود انصراف می‌دهم، حالا که تا آخر ماندم شایعه‌ می‌سازد که با پیشگوها در ارتباط بودم!». این‌جانب ضمن تکذیب قطعی موارد مطرح‌شده ازسوی آقای سلیمی‌نمین، ایشان و همه دلسوزان را به اخلاق و تقوا توصیه می‌کنم .

این سخنان قاضی‌زاده اما با واکنش دیگری ازسوی سلیمی‌نمین همراه شد. او در نامه‌ای نوشت: «‌یادآور می‌شوم خطاب من در موضوع ما نحن و فیه، آن پیشگوی مشهدی بود و اگر در این وادی اعتراضی مسموع باشد، از جانب ایشان است. بر کسی پوشیده نیست در جریان رقابت‌های انتخاباتی، البته افرادی به نامزدها مراجعه کرده با قصد انتفاع وعده‌هایی می‌دهند و دورنماهایی ترسیم می‌کنند، اما امیدوارم ورودتان به عرصه نامزدی ریاست‌جمهوری با ارزیابی دقیق توانمندی‌هایتان صورت گرفته باشد».

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1529626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =