چوب حراج به یک عمر اعتبار

مدال‌ها و نشان‌هایی که نشان اعتبار یک ورزشکار و قهرمان است در فضای مجازی به قیمت‌هایی پایین‌تر از حد تصور به فروش می‌رسد.

سپهر ستاری:جستجویی کوتاه در یکی از سایت های خرید و فروش خانه،آپارتمان،ماشین و ...اما این سایت یک بخش ویژه هم دارد که اشیای عتیقه و قیمتی را به حراج گذاشته است.اشیایی که قیمت آنها گاهی ارزش چندانی ندارد اما برای صاحب آن فرد میلیاردها تومان می ارزد؛مثل به حراج گذاشتن مدال قهرمانان و ورزشکاران در رویدادهای مختلف از جمله المپیک،بازی های آسیای و قهرمانی در لیگ برتر.خیلی از این مدال ها و یادبودها به سرقت رفته و حتی روایت داریم که خیلی از مدال ها را خود قهرمان ها به دلیل مشکلاتی که برای شان پیش آمده فروخته اند.در زیر به آخرین مدال هایی که در فضای مجازی چوب حراج به اعتبارشان خورده است پرداخته می شود.

مدال نامجو برنز ۱۳۶۹ وزنه برداری

این مدال مربوط به مسابقات بین المللی جام جهانی پهلوان نامجو در سال ۱۳۶۹ بوده است.در توضیحات آن آمده است که این مدال بدون مشابه هست و البته با یک سری چیزها هم معاوضه می شود.ارسال به شهرستان و تهران هم دارد!

چوب حراج به یک عمر اعتبار


مدال طلای تیم فوتبال پرسپولیس

مدال طلای تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس
یکی از شش مدال طلای پرسپولیس در لیگ برتر ، یکی از سیزده مدال طلای پرسپولیس در لیگ سراسری و یکی از سی و سه مدال طلای پرسپولیس پرافتخار ترین تیم ایرانی در تمامی بازی های رسمی.

در توضیحات فروش این مدال آمده است:

*متعلق به خاطره انگیز ترین قهرمانی تیم در لیگ برتر فصل ۸۶_۸۷ با حضور نود هزار تماشاگر.

*با سرمربیگری جناب آقای افشین قطبی

*قهرمانی بعد از هفت سال ناکامی در دقیقه ۹۶ حتی با کسر شش امتیاز از تیم در لیگ برتر آن فصل

*این مدال تکرار نشدنی ست و برای یک هوادار پرسپولیس یا یک کلکسیونر ارزش آن روز به روز بیشتر خواهد شد

* با تایید صد در صد اصالت مدال به همراه عقد قرارداد رسمی محضری 

چوب حراج به یک عمر اعتبار

مدال برنز اصل هفتمین دوره بازی های آسیایی تهران

هفتمین دوره بازی های آسیایی سال 1974 در تهران برگزار شد.جالب اینجاست که یکی از مدال های  اهدا شده در آن رقابت ها حالا در فضای مجازی به حراج گذاشته شده است.

چوب حراج به یک عمر اعتبار

مدال نقره تیم ملی فوتبال

 در توضیحات فروش این مدال آمده است:


*تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران تا به حال در مسابقات رسمی تنها موفق به کسب چهار مدال نقره شده ست.مدال مورد نظر یکی از آن چهار مدال و تنها نمونه موجود مدال نقره مسابقات قهرمانی جام ملت های غرب آسیا ۲۰۱۰ در کشور اردن است.
این مدال تکرار نشدنی است و برای یک هوادار فوتبال و کلکسیونر ارزش مدال روز به روز بیشتر خواهد شد.

*با تایید صد در صد اصالت مدال به همراه عقد قرارداد رسمی محضری 

چوب حراج به یک عمر اعتبار

مدال وزنه برداری قهرمانی آسیا - وزنه برداری

این مسابقات سال 2013 در آستانه قزاقستان برگزار شد.در آن رقابت ها تیم ایران به 21 مدال طلا،یک نقره و یک برنز دست یافت و عنوان قهرمانی در آسیا را از آن خودش کرد اما با مثبت شدن دوپینگ دو نفر از وزنه برداران،مدال های تیم ایران به 15 عدد(5 طلا،7 نقره و 3 برنز)کاهش پیدا کرد و این تیم با 412 امتیاز در مکان ششم رده بندی تیمی قرار گرفت.
 

چوب حراج به یک عمر اعتبار

251 251

کد خبر 1529759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =