افتتاح ۲۸ پروژه بهداشتی و درمانی در سفر دو روزه وزیر بهداشت به یزد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر دو روزه خود به استان یزد، ۲۸ پروژه بهداشتی و درمانی از جمله طرح توسعه بیمارستان سوانح و سوختگی شهدای محراب و مرکز خدمات جامع سلامت شهری آزادشهر ۳ را افتتاح کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد؛ دکتر سعید نمکی در حاشیه افتتاح طرح های بهداشتی و درمانی در یزد، ضمن قدردانی از همراهی بسیار خوب ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در مدیریت موج های کووید ۱۹ در استان یزد گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد تمهیدات لازم برای مدیریت موج جدید کرونا و جلوگیری از پیک جدید را اندیشیده است.

وی ادامه داد: استان یزد از استان های موفق در مدیریت بیماری کرونا و هم چنین در توسعه زیرساخت ها  و خدمت رسانی به مردم استان و استان های همجوار است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به طرح توسعه بیمارستان شهدای محراب یزد افزود: این بیمارستان با دارا بودن بخش های سوختگی قابل توجه، اتاق عمل و بخش ای سی یو بیماران سوختگی، برای اولین بار توانسته است زیر ساخت های درمان بیماران سوختگی را برای استان و استان های همجوار به بهترین نحو فراهم کند.

گفتنی است وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر دو روزه خود به استان یزد، ۲۸ پروژه بهداشتی و درمانی از جمله طرح توسعه بیمارستان سوانح و سوختگی شهدای محراب یزد  با ۳۰ تخت و با زیر بنای بیش از ۳۷۰۰ متر مربع، با اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریال و مرکز خدمات جامع سلامت شهری آزاد شهر ۳ با زیر بنا ۱۱۱۳ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۴۹ میلیارد ریال را در حضور خانواده شهدای مدافع سلامت و برخی مسئولان استانی افتتاح کرد.

46

کد خبر 1530247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =