بیانیه انصارالله یمن در واکنش به تجاوز آمریکا علیه عراق

ایرنا نوشت: به دنبال حمله امریکا به بسیج مردمی عراق (حشد الشعبی) دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با انتشار بیانیه ای این تجاوز آشکار نیروهای نظامی آمریکا را محکوم کرد.

 در این بیانیه آمده است: ما تجاوز آشکار آمریکا را که  مرز عراق و سوریه را هدف قرار داد و منجر به شهادت تعدادی از نیروهای حشد الشعبی شد به شدت محکوم می کنیم.

این تجاوز آمریکایی در چارچوب حمایت هوایی و پشتیبانی از ابزارهای جنایتکارانه آن به نام القاعده و داعش است که به وضوح ارتباط نزدیک این عناصر جنایتکار با ایالات متحده آمریکا و پروژه های مخرب آن را با هدف اشغال کشورهای عراق و سوریه، تضعیف قدرت و تاراج ثروت مردم آن نشان می دهد.

" ما مواضع مردمی عراقی ها را در قبال پروژه های شیطان بزرگ که در آمریکا و حامی آن اسرائیل تحسین می کنیم و عمیقاً به بسیج مردمی، خانواده های شهدای قهرمان و به مردم عراق تسلیت می گوییم."

"ما همچنین تأکید می کنیم که این حملات جنایتکارانه آمریکایی تنها قدرت و صلابت مردم عراق را افزایش می دهد و این حملات مسیر درستی  را که مردم عراق در پیش گرفته اند، تأیید می کند و آن  پروژه آزادی و استقلال در دفاع از سرزمین، عزت و منزلت تا رسیدن به پیروزی بزرگ و اخراج اشغالگران از همه سرزمین عراق است."

311311

کد خبر 1530324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =