جنایات آمریکا در ایران نشان از استیصال و درماندگی آنها دارد

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی، گفت: جنایات آمریکا در تاریخ ایران اسلامی نشان از استیصال و درماندگی آنها دارد و سابقه هدف قراردادن هواپیمای مسافربری ایران در آسمان خلیج فارس یکی از همین نشانه‌های ترس استکبار است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ دریادار پاسدار «علی فدوی» روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز که در کانون شهید سبحانی سپاه کرج برگزار شد، افزود: در این هفته  سالروز یکی از جنایت‌های علنی آمریکایی‌ها است که نمی‌توانند از زیر این بار جنایت فرار کنند که سقوط هواپیمای مسافربری است که از روی استیصال و ترس اینکار را کردند.

وی اظهار کرد: آمریکایی‌ها از روی جنگ روانی کارهایی می‌کنند و بهانه‌هایی دارند ولی از این جنایت نمی‌توانند فرار کنند به خصوص اینکه خود آمریکایی‌ها از این موضوع به عنوان جنایت یاد کرده‌اند.

وی گفت: به برکت انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی همیشه شاهد اقتدار ایران اسلامی و زبونی آمریکا و دشمنان خواهیم بود.

فدوی ادامه داد: انجام تکالیف پاسداری از انقلاب اسلامی به خصوص در سپاه استان ها آنچنان متنوع و دائمی و بعضی مواقع جدید است که ماموریت‌هایی شاید باشد که در این سال‌ها نبوده و اکنون به وجود آمده است.

وی اضافه کرد: اجرای این ماموریت‌های جدید به عهده سپاه استان‌ها است و هر ماموریت جدیدی که پیش می‌آید باید پای کار باشند.

تحریم ایران از سوی آمریکا هیچوقت تعطیلی نداشته است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ایران اسلامی و انقلاب از ابتدا مورد تهاجم و تحریم آمریکا بوده، گفت: اولین تهاجم در سال ۵۸ بوده ولی تحریم‌ها از سوی آمریکا و هم پیمانانش در تمام این سالها بوده و تعطیل نشده است.

 وی افزود: تحریم‌ها در دهه ۷۰ و ۸۰ مضاعف شد ولی به نوعی تحریم در سر سفره‌های مردم بروز نداشت ولی از ۱۱ سال پیش نمی‌دانم بر اساس چه تحلیلی فهم تحریم و اثر تحریم بر سر سفره‌های مردم رفت.

فدوی با بیان اینکه با لطف خدا بود که در آن سالها تحریم را مردم احساس نکردند، اظهار کرد: باید در سال‌های آینده نیز با اقدامات مناسب مردم سختی‌های تحریم را از یاد ببرند و از آن به جز خاطره‌ای باقی نماند.

وی گفت: این دشمنان هستند که دایم احساس ترس می‌کنند و بنا بر وعده خدا که می گوید پس از هر سختی یک آسانی می آید، به لحاظ استقامت و تحمل و صبر مردم و تلاشی که کل نظام و مسوولان نظام برای حل این مسایل و مشکلات مردم داشتند خداوند بعد از آن سختی‌ها آسانی را به وجود می آورد که مردم بعد از مدتی این سختی ها را یادشان برود.

در این آئین سردار سرتیپ دوم پاسدار «علیرضا حیدرنیا» به عنوان فرمانده جدید سپاه امام حسن مجتبی (ع)‌استان البرز معرفی و با قدردانی از خدمات پنج ساله سردار مولایی وی به عنوان جانشین فرماندهی دانشگاه افسری امام حسین (ع) منصوب شد.

46

کد خبر 1530728

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =