کنایه به سبک دستیار یحیی؛پرسپولیس تیم حکومتی است

حمید مطهری در کنفرانس خبری پس از دیدار مقابل گل گهر حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمید مطهری دستیار یحیی گل محمدی پس از پیروزی مقابل گل گهر سیرجان در کنفرانس خبری این دیدار حضور پیدا کرد و گفت: قبل از بازی گفته بودم دیدار سختی خواهد بود. نگاهمان به بازی رفت و برد ۵ بر صفر نبود. تیم ها در دور برگشت با تمام وجود کار می کنند. بازی سنگین و قدرتی بود. عادت تیم های قلعه نویی این است که توپ سریع به کناره ها برود و ارسال شود. دویدن به عقب بازیکنان ما فوق العاده بود.نیمه اول کنترل بازی دست ما بود اما در نیمه دوم عقب ماندیم که بخشی از آن استراتژی خودمان برای حفظ انرژی بود. دقایق آخر فشار گل گهر ما را عقب نشاند ولی توانستیم روی ارسال از کناره های آنها باهوش باشیم. ضربه ایستگاهی گل گهر که منجر به گل آنها شد، از جایی که من بودم خطا نبود. مثل همیشه تیمی با ذهن برنده خواه بودیم و اینکه می دانستیم از باز چه می خواهیم.

مربی تیم پرسپولیس در واکنش به اظهارات قلعه نویی سرمربی گل گهر در خصوص اینکه پنالتی گل گهر در این مسابقه گرفته نشد، گفت: این نظر ایشان بوده است. زمانی که بازی ۲ بر یک شد، خطای ترابی که منجر به گل حریف شد، خطا نبود. روی آن صحنه که شما می گویید نیرو را ابتدا بازیکن گل گهر روی احسان پهلوان وارد کرد. به نظرم اصلا خطا هم نبود.

مربی پرسپولیس در پایان گفت: بعد از بازی و در رختکن، خودمان خجالت کشیدیم به صورت بازیکنان نگاه کنیم. پرداختی قراردادها ۵ درصد، ۵ درصد است که آن را هم نمی دهند. نمی دانم شرایط مالی یک تیم حکومتی چگونه است. همه می گویند ما یک تیم حکومتی هستیم ولی پولش را کسان دیگری می برند. پرسپولیس پولی ندارد. بچه ها با جان و دل بازی می کنند. کل این تیم با این همه بازی آسیایی، لیگ و حذفی ۳۵ میلیون پاداش گرفته است. اولویت ما پول نیست. نمی خواهم کام هواداران را تلخ کنم. ما به عشق پرسپولیس مانده ایم و کار می کنیم. همه ما پیشنهادات بالا داشته ایم. همه جوره به ما وصله می چسبانند که ما تیم حکومتی هستیم. چرا پول تیم حکومتی را تیم های دیگر می برند؟ خجالت کشیدیم به بازیکنان نگاه کنیم. اینقدر پر تلاش ظاهر می شوند و این نتایج را می گیرند ولی بی پول!

254 251

کد خبر 1530910

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 13
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
  23 26
  کمی با خودمان روراست باشیم گلی که دقایق اولیه بازی گل گهر وارد دروازه کرد گل سالم بود داور پنالتی که به نفع تیم قرمز گرفت پنالتی نبود، پنالتی که آشکار بود و همه دیدند پنالتی شده اما داور نگرفت. وجدانن آیا قهرمانی با این شکل و شمایل می چسبد؟ حق خوری و حق کشی و بی عدالتی تا کی؟؟؟
  • IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
   5 5
   به شما چه
  • یاس IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
   9 7
   کدوم گل سالم بود دقیقا؟ خود قلعه نویی میگه اشتباه بچگانه دفاع راست ما بود بعد شما بیرون نشستی میگی پنالتی نبود؟ اصلا بازی رو دیدی؟؟ در ضمن طبق گفته آقای مطهری همون یه گل گل گهر هم سالم نبوده و اصلا خطای ترابی خطا نبود. اشتباه داوری واسه تیمای دیگه اشتباهه به ما که میرسه میشیم حکومتی. پرسسسسسپولللییسس با ابهت قهرمان میشه نه مث دوچرخه سواران به زور پول پارتی
  • ع IR ۱۵:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
   2 2
   چکاره هستی کهواینطوری‌برعلیه یک‌تیم‌می نویسی و‌پیانو میکنی خجالت بکش
  • احمد DE ۱۶:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
   2 1
   آقا اصلا بازی سه بر صفر به نفع دوچرخه سواران
 • بهار IR ۰۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
  13 4
  واقعا كه خوب درستونو ياد گرفتين افرين
 • NL ۰۶:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
  16 24
  خدا را شکر که بعد از 60 سال به این حقیقت تلخ اعتراف کردید . تیم حکومتی نه . تیم مافیایی و حکومتی پیروزی 04444
  • یاس IR ۱۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
   5 6
   چطوری دوچرخه سواران! بدجور سوختید که اسم واقعیمونو پس گرفتیم و مث شما ها نیستیم
 • IR ۰۸:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
  27 4
  ما کارمندا هم از زن و بچه مان خجالت می کشیم وقتی شما ها نیم درصد قراردادتان به اندازه 30 سال کار بی وقفه ماست
 • آسو IR ۰۹:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
  18 18
  جالب اینجاست نه تنها به نفع پرسپولیس سوت میزنن از طرف دیگه بر علیه رقیباشونم سوت میزنن...
 • IR ۱۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
  12 13
  ذهنیت برنده خواه از اشتباهات داوری در میاد وزیر میخواد این آخری هم کارش رو به نحو احسنت انجام بده و جام رو تقدیم پرسپولیس کنه
 • سیروس IR ۱۵:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
  1 3
  همین آقای مطهری ، کافیه داور تو یه بازی منصفانه قضاوت کنه و تیم سوگلی نتیجه نگیره. اون موقع صحبتهای این جناب شنفتن داره.
 • ناصر IR ۱۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
  1 4
  واقعا هم تیم حکومتی هستید