اعطای پنج میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد

مدیر شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان یزد گفت: در سه‌ماهه نخست سال ۱۴۰۰ این صندوق بیش از ۵ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان اعطا کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، رضا زارع بیدکی با بیان اینکه با گردش وجه سپرده گذاری شده از سوی نیکوکاران در این صندوق امکان پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه برای مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر بدون دریافت سود بانکی فراهم می‌شود، گفت: این تسهیلات در زمینهٔ کارگشایی، خودکفایی، مسکن و شهریه دانشجویی که به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت اعطا شد.

 وی با اشاره به اینکه ۵۳ هزار نفر در این صندوق سپرده‌گذاری و افتتاح حساب کرده‌اند، افزود: این صندوق طی این مدت ۵۴۶ مورد تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت کرده است.

مدیر شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان یزد، تصریح کرد: تسهیلات پرداختی به نیازمندان برای ایجاد اشتغال، امور درمانی، ازدواج، تحصیلی، بدهی و تعمیر، ساخت و ودیعه مسکن پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: ۴۲۹ مورد از وام پرداختی در سه‌ماهه نخست امسال در قالب کارگشایی و حمایتی، ۴۸ مورد اشتغال، ۴۹ مورد تعمیر و ساخت مسکن و ۲۰ مورد ودیعه مسکن بوده است.

زارع بیدکی یادآور شد: شعبه اصلی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان یزد در میدان مهدیه، ابتدای بلوار شهید منتظر قائم قرار دارد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرم‌افزارهای کاربردی همانند همراه بانک، اینترنت بانک و تلفن‌بانک می‌توانند به سایت اینترنتی www.sqev.ir مراجعه کنند، شماره تلفن‌های ۴ - ۳۶۲۸۰۲۱۲ و ۳۶۲۸۰۳۵۰ نیز برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با این صندوق در نظر گرفته‌شده است.

کد خبر 1530944

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =