تماس تلفنی دفتر ابراهیم رئیسی با کرباسچی و جواد امام /حضرتی: با من تماس نگرفتند

ایسنا نوشت: برخی روزنامه نگاران و دبیران کل اصلاح طلب نوشته اند که از دفتر رییس جمهور منتخب با آن ها تماس گرفته شده است.

 احمد زیدآبادی روزنامه نگار، احسان مازندرانی فعال رسانه ای، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی، جواد امام  دبیرکل مجمع ایثارگران از جمله افرادی هستند که می‌گویند از دفتر رییس جمهور منتخب با آنها تماس گرفته شده و از آنها نظر خواهی شده است. 

برای قضاوت زود است

همچنین انصاف نیوز نوشت؛

غلامحسین کرباسچی و جواد امام، دبیران کل دو حزب اصلاح طلب از تماس دفتر ابراهیم رئیسی با آنها خبر دادند و گفتند به بسیاری از احزاب زنگ زده‌اند؛ مشابه تماسی که روز گذشته با احمد زیدآبادی گرفته شده است، البته الیاس حضرتی دبیرکل حزب اعتماد ملی گفت فعلاً با او تماسی نگرفته‌اند.

روز گذشته احمد زیدآبادی، روزنامه‌نگار، در کانال تلگرامی خود از تماس دفتر ابراهیم رئیسی با او برای ارائه پیشنهادات و انتقادهایش خبر داد. گویا با دبیرکل اکثر احزاب مطرح هم برای دریافت پیشنهادهای آنها تماس گرفته شده است.

غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی، ضمن تایید تماس از سوی دفتر ابراهیم رئیسی، درباره‌ی محتوای این تماس گفت: دیروز با من تماس گرفتند و گفتند اگر پیشنهاد و انتقادی دارید، برای ما ارسال کنید، من هم چند نکته برای آنها فرستادم.

او در ادامه درباره‌ی ارزیابی‌اش از این اقدام دفتر ابراهیم رئیسی اذعان کرد: این اقدامات معمولاً در اوایل دوره‌های ریاست‌جمهوری انجام می‌شود و جلساتی هم برگزار می‌کنند. امیدوار هستیم کار مفید و موثری و متداومی باشد.

تماس تلفنی دفتر ابراهیم رئیسی با کرباسچی و جواد امام /حضرتی: با من تماس نگرفتند

کرباسچی افزود: مهم این است که پیشنهادها و انتقادات‌هایی که از ما دریافت می‌کند، به آن ترتیب اثر دهند، یعنی تاثیرگذاری آن اهمیت دارد و اگر حالت تبلیغاتی نداشته باشد، کار مثبت و خوبی است.

جواد امام، دبیرکل مجمع ایثارگران، هم درباره‌ی تماس دفتر ابراهیم رئیسی با او گفت: بر اساس چیزهایی که شنیده‌ام گویا با اکثر احزاب تماس گرفته‌اند. در طی این تماس جویای نظرات و پیشنهادهای ما شدند و گفتند اگر نقطه نظر خاصی داشتیم به آنها اطلاع دهیم. البته فعلاً ما چیزی برای آنها ارسال نکردیم، در کل تماس خیلی خاصی نبود.

او درباره‌ی این اقدام دفتر رئیسی اضافه کرد: اگرچه کار خوبی است اما اینکه انقدر رسانه‌ای شود را درک نمی‌کنم. ارزیابی مثبت یا منفی آن را باید به آینده موکول کرد و ببینیم آیا از این نظرات استفاده خواهد شد یا خیر. فعلا برای قضات زود است. وقتی نتیجه‌ی این اقدام را دیدیم، بعد می‌توانیم راجع به آن صحبت کنیم.

الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتماد ملی، نیز صبح پنجشنبه در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا از سوی دفتر ابراهیم رئیسی با او تماس گرفته‌اند یا خیر، گفت: نه فعلاً با من تماسی گرفته نشده است.

27215

کد خبر 1531109

برچسب‌ها