پیام ابوترابی فرد و سردار رحیم صفوی به رئیس جدید قوه قضاییه

فارس نوشت: امام جمعه موقت تهران خطاب به حجت‌السلام محسنی اژه‌ای گفت: بدون تردید روحیه انقلابی، تجارب ارزشمند و اشراف علمی و مدیریتی حضرتعالی به مسائل اصلی نظام قضایی کشور، دستمایه گران‌بهایی برای رویکرد تحولی در دستگاه عدلیه است.

حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران با صدور پیامی خطاب به حجت الاسلام محسنی اژه‌ای ریاست وی را در قوه قضائیه تبریک گفت. 

متن این پیام به شرح ذیل است: 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ غلامحسین محسنی اژه‌ای (دامت تاییداته)

ریاست محترم قوه قضائیه

انتخاب جنابعالی به ریاست قوه قضائیه از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را تبریک عرض می‌نمایم. امید آن دارم که در پرتو عنایات خداوند متعال و توجهات امام عصر ارواحنا فداه و حضور مؤثر قضات عالم، متدین و متعهد و حمایت بی‌دریغ کارکنان مؤمن، پرانگیزه و پرتلاش دستگاه قضاء از بهترین توفیقات در انجام شایسته وظائف و تحقق منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی بهره‌مند باشید.

بدون تردید روحیه انقلابی، تجارب ارزشمند و بلندمدت آن برادر گرانمایه و اشراف علمی و مدیریتی حضرتعالی به مسائل اصلی نظام قضایی کشور، دستمایه گرانبهایی برای رویکرد تحولی، اجرای دقیق سند تحول و گسترش عدالت و پاسداری و حراست از حقوق عامه و ارتقاء سرمایه اجتماعی خواهد بود.

موفق، پیروز و سربلند باشید.

پیام ابوترابی فرد و سردار رحیم صفوی به رئیس جدید قوه قضاییه

حرکت دستگاه قضا در مبارزه با فساد امید آفرین است

همچنین فارس نوشت؛

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم‌صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای محسنی اژه‌ای را از سوی مقام معظم رهبری به ریاست قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

حضرت  حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب  آقای محسنی اژه‌ای (دام عزه الشریف )

سلام علیکم  و رحمه الله

انتصاب جنابعالی توسط رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی به ریاست قوه قضائیه که مهمترین رکن عدالت گستری  نظام مقدس جمهوری اسلامی است را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

اشراف جنابعالی بر دستگاه قضاء در کنار  علم و عمل توأم با تجربیات ارزشمند آن عالم وارسته در سطوح مختلف امر قضا، پشتوانه ارزشمندی است که ان شاء الله حرکت مؤثر، سازنده و مقتدرانه قوه قضائیه در گام دوم انقلاب اسلامی را بر اساس منویات مقام معظم رهبری تضمین می‌کند.

گستردگی و تنوع  ماموریتی دستگاه  قضایی در ارتباط با آحاد جامعه و لزوم صیانت از حقوق مردم در کنار استقلال  و تاثیر ناپذیری  قوه قضائیه و قضات شریف آن در برقراری عدالت باعث خواهد شد تا بازنگری در روندها و ساختارها ی موجود و تقویت نظام های کارآمد همواره با شتاب بسیاری پیگیری گردد و امید واثق مردم بر آن است که با حضور جنابعالی بر این مسند مهم و تاثیر گذارو با همت بدنه دستگاه قضایی این امور با جدیت بیشتری پیگیری گردد.

یقینا تشدید احکام قضائی در ارتباط با فساد در سطوح و رده های مختلف و مرتبط با امنیت جان و مال و ناموس آحاد ملت شریف ایران و همچنین احکام قضائی مرتبط با سران اشرار و مواد مخدر مورد انتظار مردم بوده و در جامعه امید بخش می باشد و یکی از آرزوهای ملت شریف ایران را در امر سلامت و عدالت قضائی تحقق می بخشد و همچنین می تواند رویه عدل گستری  جمهوری اسلامی ایران را تبدیل به الگویی برای سایر دولت ها و کشورهای اسلامی نماید.

اینجانب از درگاه خداوند قادر متعال، سربلندی جنابعالی را در اجرای مسئولیت‌های خطیر فراروی تحت عنایات خاصه حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تبعیت از رهنمودهای راهگشای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم.

27215

کد خبر 1531637

برچسب‌ها