انجام ۶۰ عمل جراحی با دکترای مدیریت/ پزشک قلابی دستگیر شد

فارس نوشت: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری پزشک قلابی خبر داد که با مدرک دکترای مدیریت ۶۰ عمل جراحی زیبایی انجام داده بود.

سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری پزشکی قلابی خبر داد که با مدرک دکترای مدیریت ۶۰ عمل جراحی زیبایی انجام داده بود.
 
سردار لطفی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: از اوایل خرداد سال جاری ۴ پرونده مشابه در پلیس آگاهی تهران با موضوع «پزشک قلابی» طرح و بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. 

وی تصریح کرد: طبق اظهارات شاکیان که چند خانم و آقا بودند، مردی به نام اشکان با جعل عنوان پزشکی خود را متخصص ارولوژی به مراجعه کنندگان به کلینیک معرفی کرده و با  جراحی پلاستیک گوش و بینی و کاشت مو و ابرو منجر به خونریزی نامتعارف و شدید در محل جراحی شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه کارآگاهان پایگاه یکم کلینیک متهم را تحت مراقبت قرار دادند، اعلام کرد: پس از هماهنگی قضائی متهم  هنگامی که قصد جراحی بیماری را در محل کلینیک داشت، بازداشت شد.

وی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد جراح قلابی دارای ۳ سابقه کیفری درخصوص جعل و کلاهبرداری دارد و تاکنون ۶۰ عمل جراحی انجام داده است تصریح کرد: متهم ۳۴ ساله دارای مدرک دکترای مدیریت بوده و از سال گذشته جراحی‌هایش را در منطقه مرزداران آغاز کرده است.

وی افزود: در ادامه بررسی های پلیسی همدست متهم نیز   شناسایی و دستگیر شد؛ همچنین در بازرسی از کلینیک متهم ۹۴ مهر قلابی مربوط به  دانشگاه شهید بهشتی، نظام پزشکی ...و یک قبضه اسلحه و ۸ تیر جنگی کشف شد. 

به گفته سردار لطفی تحقیقات از سوی کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی برای کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

۴۷۴۷

کد خبر 1532327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =