ادعای عجیب درباره احتمال ممنوع التصویری علی لاریجانی و حسن روحانی

خبر فوری نوشت: سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی با بیان ضرب‌المثل « از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید» گفت: استفاده از تجربیات و توان لاریجانی و روحانی پیشکش،‌ امیدواریم بعد از پایان دولت،‌ دسترسی به آنها آسان باشد.

سید حسین مرعشی با اشاره به جایگاه سیاسی و استفاده از تجربیات علی لاریجانی و حسن روحانی پس از اتمام دوره ریاست جمهوری اظهار داشت: امیدواریم چهره هایی مانند لاریجانی و روحانی دچار محدودیت‌هایی مانند ممنوع التصویری و ممنوع الصوتی نشوند و بتوانند با مردم صحبت کنند. همین مقدار برای ما کفایت می کند.

سخنگوی حزب کارگزاران تصریح کرد: برخلاف آقای احمدی نژاد که هیچگونه محدودیتی ندارد و هم سخنرانی می کند و هم مسافرت‌هایش به راه است،  آقای خاتمی هرکجا می خواهد برود با محدودیت‌هایی مواجه است. لذا امیدواریم این محدودیت‌ها رفع شود و ایشان هم بتواند با مردم صحبت کند.

مرعشی بیان داشت: در ایران روسای جمهور یا باید مثل مرحوم رجایی به درجه شهادت برسند تا عاقبت به خیر بشوند یا اینکه به درجه رهبری نایل شوند. مانند رهبر معظم انقلاب که پس از اتمام ریاست جمهوری دوره‌های سوم و چهارم ارتقا پیدا کردند و منشاء خدمات و برکات فراوانی برای کشور بوده اند.

وی گفت: الباقی روسای جمهور خیلی خوش عاقبت نبوده اند. ان شاء الله آقای روحانی اولین رئیس جمهوری خوش عاقبت باشد.

27219

کد خبر 1532400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =