افزایش ۲۲۰ درصدی صدور گواهی پایان کار در شهرک‌های صنعتی استان سمنان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از افزایش ۲۲۰ درصدی صدور گواهی پایان کار در بهار ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان حسن آل بویه با اعلام این خبر، افزود: بهار امسال، ۱۶ فقره گواهی پایان کار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان صادر شد که در مدت مشابه سال گذشته پنج فقره بود. 

وی بیان کرد: سه ماه نخست سال ۹۹، گواهی پایان کار برای ۱.۴۱ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان صادر شد و این امر با افزایش ۲۵۷ درصدی به پنج هکتار در بهار امسال رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان اظهار کرد: ۶۸ فقره جواز احداث ساختمان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در سه ماه نخست امسال صادر شد.

وی تصریح کرد: صدور جواز احداث ساختمان در مدت مشابه سال گذشته، ۲۳ فقره بود که آمارها بیانگر افزایش ۱۹۵ درصدی این مقوله است.

آل‌بویه، با اشاره به صدور جواز احداث برای ۱۲.۲۶ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان خاطرنشان کرد: بهار امسال، این امر برای ۲۰.۴۹ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان صادر شد.

کل اراضی در اختیار شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان ۶ هزار و ۸۸۴ هکتار است.

 ۶۱ فقره گواهی پایان کار برای ۸۲ هکتار و ۲۴۹ فقره جواز احداث ساختمان برای ۱۷۸ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان در سال ۹۹ صادر شد.

46

کد خبر 1532892

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =