لایی‌کشی و ویراژ دادن با پلاک مخدوش حادثه آفرید/عکس

فارس نوشت: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از تصادف شدید خودروی پژو ۲۰۶ خبر داد که با مخدوش کردن پلاک اقدام به لایی‌کشی و سرعت سرسام‌آور در بزرگراه کرده بود.

سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ  از برخورد شدید ۲۰۶ با پژو در بزرگراه شیخ فضل الله خبر داد.

سرهنگ همه خانی تصریح کرد: در ساعت ۰۰:۱۹ نیمه شب گذشته در پی رصد دوربین‌های کنترل ترافیک از محدوده‌های معابر پایتخت  مبنی بر یک فقره برخورد شدید سواری ۲۰۶  با سواری پژو ، بلافاصله گشت تصادفات منطقه ۲۷ پلیس راهور فاتب به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه حاضر شدند.

وی گفت: با حضور ماموران در محل و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که یک دستگاه سواری ۲۰۶ پس از آنکه اقدام به دستکاری در ارقام پلاک وسیله نقلیه خود کرده در مسیر غرب به شرق شیخ فضل الله نوری انتهای پل جناح ، شروع به حرکات نمایشی و لایی‌کشی در این محدوده کرده و با سرعت سرسام آوری حرکت می‌کرد.

لایی‌کشی و ویراژ دادن با پلاک مخدوش حادثه آفرید/عکس

معاون آموزش پلیس راهور پایتخت تصریح کرد:  پس از گذشت دقایقی راننده ۲۰۶ به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مقرره با یک دستگاه سواری پژو که در همان محدوده در حال تردد بود به شدت برخورد می کند.

وی افزود: با حضور نیروهای امدادی و اورژانس در محل حادثه دو نفر از سرنشینان مصدوم خودروها توسط نیروهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

لایی‌کشی و ویراژ دادن با پلاک مخدوش حادثه آفرید/عکس

معاون آموزش و و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت با بیان این مطلب که راننده ۲۰۶ به منظور عدم شناسایی خودروی خود توسط دوربین و پلیس اقدام به مخدوش کردن پلاک وسیله خود کرده بود و در نهایت در تصادفی شدید خسارات زیادی به بار آورد اعلام کرد: طبق قانون مخدوش کردن پلاک جرم تلقی شده و مخدوشی و پوشش پلاک  از چشم پلیس  و دوربینهای کنترل ترافیک دور نخواهد ماند.

وی به رانندگان توصیه کرد که به هیچ عنوان در سطح معابر اقدام به لایی کشی و حرکات مخاطره آمیز نکرده و جان خود ودیگران را به خطر نیاندازند.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1533015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =