شماره جدید خبر تعطیلات / موسیقی باید زیر و رو کند

«مشکلی با تجربیات جدید ندارم اما یک موضوعی هم هست که حال موسیقی را نباید از آن گرفت. من دوست ندارم کار تکنیکی کنم برای خوشامد دانشجویان. حال موسیقی برایم مهم است. مجری موسیقی باید شما را زیر و رو کند. بعضی وقت‌ها در موسیقی خودمان نوازنده‌هایی هستند که با سه نت شما را زیر و رو می‌کنند»

اینها گفته‌های احمد پژمان است از میان گزارشی مفصل در شماره جدید «خبر تعطیلات» همزمان با تولد 86 سالگی‌ این موزیسین برجسته اهل لار.
پرونده این شماره نیز به تصاویری باورنکردنی از روزگار قدیم در میان شرم و رنج‌ها، جنگ‌ها، رشادت‌ها و البته نوآوری‌ها اختصاص دارد، پرونده‌ای با تیتر«کلاس تاریخ».
دیگرعناوین مهم شماره جدید «خبر تعطیلات» که فردا جمعه منتشر می‌شود، عبارتند از: قصه‌گوی یزدی کودکی ما (به بهانه 18 تیرماه روز ادبیات کودکان و نوجوانان که به نام مهدی آذر یزدی پدر این عرصه نامگذاری شده)، شهرت و محبوبیت آقای «یان»، نگهبان گنج پنهان، اوج هیجان (تاریخچه‌ تعیین سرنوشت مسابقات فوتبال با ضربات پنالتی)، دشمن ابدی شیرها، چرا انگلیسیها اینهمه بیسکوئیت می‌خورند و اینگونه شاد باش.


■ ■ ■

لازم به یادآوری است که اولین شماره «خبر تعطیلات»، جمعه سوم مرداد 1399 با رویکردی خواندنی و ارائه مطالب در زمینه‌های تاریخی، علمی، دانستنی، ورزشی، موسیقی، سرگرمی و سینمایی منتشر شد تا از آن پس، روزنامه «خبرجنوب» در اقدامی منحصر به فرد و به پاس همراهی مخاطبان پرشمار خود طی42 سال گذشته در تمامی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز در کنار علاقه‌مندانش باشد.             ۲۳۲۳

کد خبر 1533111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =