انگلیس یک قدم تا رسیدن به رویای قهرمانی در یورو

تیم ملی انگلیس موفق شد با نتیجه ۲-۱ دانمارک را شکست دهد و رقیب ایتالیا در فینال یورو ۲۰۲۰ شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در جریان مرحله نیمه نهایی یورو۲۰۲۰، تیم ملی فوتبال انگلیس از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف دانمارک رفت که این دیدار در ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و در دو وقت ۱۵ دقیقه ادامه پیدا کرد. در ادامه هری کین از روی نقطه پنالتی گل برتری را برای انگلیس به ثمر رساند تا این تیم با برتری دو بر یک به فینال  یورو ۲۰۲۰ صعود کند و خود را برای مصاف با ایتالیا آماده کند.

برای دانمارک در این دیدار دامسگارد در دقیقه ۳۰ گلزنی کرد و گل‌های انگلیس را هم سیمون کیائر (گل به خودی) در دقیقه ۳۹ و هری کین در دقیقه ۱۰۳ به ثمر رساندند.

در آغاز این دیدار بازی پر افت و خیزی را از هر دو تیم دیدیم و در همان دقایق فرصت‌های خوبی روی دروازه‌ها خلق شد. انگلیسی‌ها که لحظه به لحظه بر حملات خود اضافه می‌کردند، روی یک اشتباه در دقیقه ۲۹ یک ضربه ایستگاهی را تقدیم حریف کردند و در ادامه دامسگارد با استفاده از این فرصت با یک ضربه ایستگاهی زیباف دروازه انگلیس را باز کرد. در ادامه سفیدپوشان انگلیس بر حملات خود اضافه کردند در دقیقه ۳۹ روی یک ارسال مدافع دانمارک دچار اشتباه شد و توپ پس از برخود به پایش وارد دروازه خودی شد.

نیمه دوم این دیدار با وجود اینمه فرصت‌های زیادی روی دروازه‌خلق شد، توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا بازی با همان نتیجه یک بر یک به در ۹۰ دقیقه به پایان برسد و در دو وقت اضافه پیگیری شود. در وقت‌های اضافه در دقیقه ۱۰۲، رحیم استرلینگ درون محوطه جریمه دانمارک نقش بر زمین شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. در ادامه پنالتی‌ای که هری کین به ثمر رساند را اشمایکل برگرداند  اما توپ برگشتی را کین به گل تبدیل کرد.

دیدار نهایی یکشنبه در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار خواهد شد.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1533161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =