مرکز درمانی که تعریف‌اش را می‌کردید چه شد؟

نظر متخصصان کمیته پزشکی- ورزشی این است که جهانفکریان نمی‌تواند راهی المپیک شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛اصل خبری که درباره پریسا جهانفکریان منتشر شد این بود:« طبق نظری که پزشکان فدراسیون پزشکی ورزشی(در جلسه ای که با حضور چند پزشک فوق تخصص، جراح و نمایندگان این فدراسیون تشکیل شده بود) پس از بررسی مدارک پزشکی و کنترل گزارشات جراح مربوطه اعلام کردند که این ورزشکار با وضعیت موجود شرایط حضور در بازی‌های المپیک توکیو را ندارد.
همه این ها به کنار و فقط یک سوال ساده از مسئولان فدراسیون وزنه برداری. کمیسیون پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی توسط متخصصین این فدراسیون برای هر ورزشکار تیم ملی که فدراسیون مربوطه‌اش درخواست بدهد برای بررسی آسیب یا درمانش، با توجه به سابقه و آینده‌ای که برای آن در رشته خودش متصور هست تشکیل می شود.
سوال اینجاست که چرا وزنه‌برداران تیم ملی چند ماه قبل از المپیک توسط مرکزی غیر از مراکز فدراسیون پزشکی درمان می شدند و جالب اینجاست که آن  مرکز را حتی در سایت ها و کانالهای فدراسیون تبلیغ می کردند؟ حتی خیلی از وزنه برداران به خصوص دختران در اینستاگرام های خودشان بارها و بارها تبلیغ این مرکز درمانی را می کردند و از این می نوشتند که بهترین مرکز درمانی با تجهیزات مدرن است!
سوال اینجاست که چرا در مورد آسیب و درمان پریسا جهانفکریان یا بقیه اعضای تیم ملی مشورتی از فدراسیون پزشکی گرفته نشده است؟
حالا هم همه تقصیرها را گردن فدراسیون پزشکی- ورزشی می اندازند و از این می گویند که آنها اجازه نداده اند تا جهانفکریان راهی المپیک شود.این کمیسیون فقط نظرش درباره جهانفکریان را داده است و سایر تصمیم ها با فدراسیون خواهد بود.


 

251 251

کد خبر 1533397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =