۵ نفر
۱۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
بیت‌کوین رو به سقوط است؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: ارزش بیت کوین با ۶ درصد کاهش تا ۳۲۹۲۰ دلار پایین آمده و برخی پیش‌بینی می‌کنند در صورت عدم ورود سرمایه‌گذاران سازمانی تا ۲۰ هزار دلار سقوط می‌کند.

قیمت بیت کوین در روز پنجشنبه ۶ درصد پایین آمد و به ۳۲۹۲۰ دلار رسید. اتریوم و دوج کوین نیز به ترتیب ۲۲۰۰ دلار و ۲۱ سنت معامله شدند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا زمان بیشتری برای بررسی درخواست موسسه اسکای بریج کپیتال برای تاسیس یک صندوق معامله بیت کوین می‌خواهد. قانون گذاران آمریکا حساسیت شدیدی نسبت به تایید چنین سرمایه‌گذاری‌هایی دارند. تایید این درخواست باعث می‌شود سرمایه‌گذاران بدون اینکه مالک بیت کوین باشند، به بازار آن دسترسی پیدا کنند.

بیت‌کوین رو به سقوط است؟

قیمت بیت کوین مدت هاست در محدوده ۳۰ هزار دلار قرار دارد و نسبت به ۶۵ هزار دلاری که در آوریل معامله می‌شد کاهش یافته است. برخی تاجران پیش‌بینی می‌کنند ارزش بیت کوین در بلند مدت افزایش یابد. اما برخی دیگر می‌گویند بیت کوین در صورت عدم ورود سرمایه‌گذاران سازمانی تا ۲۰ هزار دلار سقوط می‌کند.

با وجود اینکه گاهی از بیت کوین به عنوان یک پشتوانه ایمن یاد می‌شود، اما این ارز مجازی در تمام سال میلادی نوسان داشته و نسبت به سایر سرمایه‌ها کاهش بیشتری را تجربه کرده است.

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1533489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =