پذیرش و چاپ مقالات کارشناس شرکت برق منطقه ای سمنان  در مجله تخصصی خارجی

مـقـالات کارشـناس شرکـت بـرق منطـقـه ای سمنـان در مـجـلـه تخصـصـی بـرق قـدرت IEEE و 3CTecnologia کشور اسپانیا پذیرش و چاپ گردید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان  این مقالات که با عنوان بازآرایی تصادفی شبکه‌های توزیع انرژی الکتریکی با درنظرگرفتن هماهنگی بهینه خودروهای الکتریکی هیبریدی متصل به شبکه و منابع تولید توان بادی توسط دکترسیدجواد طباطبایی کارشناس مسئول کنترل شبکه معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای سمنان  و دو تن از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان وهمکاری دکترامین حاجی زاده استاد دانشگاه آلبورگ دانمارک  نوشته شده در ژورنال تخصصی IEEE Access و با رتبه Q۱ و IF=۳.۸۶  به چاپ رسـیده است  . 
 دکتر طباطبایی با اشاره به موضوع مقالات  گفت : این مقالات در ارتباط با  تجدید آرایش تصادفی شبکه‌های توزیع انرژی الکتریکی بوده که حضور خودروهای برقی با قابلیت اتصال به شبکه ( v۲G ) به عنوان پدیده ای نو ظهور در شبکه قدرت و منابع تولید توان بادی به صورت هماهنگ و بهینه  درآن ایفای نقش می کنند که  نحوه عملکرد آنها را در کاهش هزینه خرید برق از شبکه بالا دست ، کاهش تلفات شبکه و هزینه شارژینگ خودروهای برقی و بهبود شاخص های فنی شبکه برق مورد بررسی قرار می دهد .این موضوع به عنوان راهکاری مناسب برای غلبه برمشکل بحران انرژی و نگرانی های زیست محیطی مطرح می گردد.
گفتنی است این مقاله به آدرس : 
(ISSN: ۲۱۶۹-۳۵۳۶ , Volume: ۸ , Page(s): ۲۱۹۵۱۳ – ۲۱۹۵۲۴) IEEE Access قابل دسترسی می باشد. همچنین مقاله دیگری از نامبرده در مجله   ۳C Tecnologia (ISSN: ۲۲۵۴ - ۴۱۴۳)درکشور اسپانیا پذیرش شده است.

48

کد خبر 1533775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =