یکپارچگی کارکردی رکن اصلی موفقیت قشم برای تبدیل شدن به مقصد نخست گردشگری کشور است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یکپارچگی کارکردی بین مسوولان سازمانی و شهرستان در کنار همراهی مردم، رکن اصلی موفقیت قشم برای تبدیل شدن به مقصد نخست گردشگری کشور است.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، علی درویش پور در دیدار با امام جمعه شهرستان سوزا، شهردار، اعضای شورای اسلامی و معتمدان این شهر که با حضور جمعی از معاونان و مدیران این سازمان همراه بود، ضمن گوش سپردن به نقطه نظرات مردم و مسوولان این شهر گفت: اولویت اصلی ما، تکریم مردم و ساکنان قشم به عنوان صاحبان اصلی جزیره است.
وی همکاری تک تک مردم، اعم از مسوول و قشموند را عامل اصلی توسعه جزیره دانست و افزود: برای تحقق توسعه این منطقه در حوزه های عمرانی، اقتصادی و گردشگری، همه مسوول هستند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر این نکته که هر روستای قشم قابلیت تبدیل شدن به یک ظرفیت گردشگری و معرفی در سطح ایران و جهان را دارد، گفت: اقتصاد دریامحور نیز یکی از ظرفیت های این جزیره است که کمتر مورد توجه قرار گرفته و پتانسیل ارزشمندی جهت اشتغالزایی، گردشگری و ارزآوری می باشد.
گفتنی است،  رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم امروز یک شنبه ۲۰ تیرماه به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از ظرفیت های روستای دیرستان و شهر سوزا بازدید کرد.

46

کد خبر 1534337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =