دفاع مورینیو از پنالتی‌زن‌های تیم ملی انگلیس

دنیای ورزش تورنتو نوشت:ژوزه مورینیو معتقد است که باید بازیکنان با تجربه تر انگلیس در فینال پشت ضربات پنالتی می ایستادند و به نوعی او می گوید که آنها از مسئولیت فرار کرده‌اند.

بعد از شکست انگلیس در فینال انتقادات زیادی نسبت به باکایوکو ساکا، مارکوس راشفورد و جیدون سانچو به خاطر از دست دادن پنالتی های شان مطرح شده است. اما در عین حال برخی دیگر نیز معتقد هستند که دادن پنالتی به این بازیکنان از سوی گرت ساوتگیت کار اشتباهی بوده است و ژوزه مورینیو نیز چنین عقیده ای دارد.

ژوزه مورینیو در مصاحبه ای درباره این موضوع گفت:«من فکر می کنم برای بازیکن جوانی مانند ساکا این که سرنوشت یک کشور را به روی دوش خود داشته باشد، کار زیاد و سنگینی است. با این حال من نمی‌دانم که آیا باید این سوال را از گرت ساوتگیت بپرسم یا نه. پیش از این نیز بارها اتفاق افتاده که در لحظاتی مانند این بازیکنانی که باید در صحنه حضور داشته باشند، در آنجا نیستند و از مسئولیت خود فرار می‌کنند. گرت یک مرد محافظه کار است و فکر نمی‌کنم که او هرگز بیاید و بگوید که بازیکن A یا B از پنالتی زدن فرار کرده یا به من گفته که برای آن آماده نیست. در چنین شرایطی استرلینگ کجا بود؟ استونز و لوک شاو چطور؟ همچنین چرا کایل واکر و جردن هندرسون در زمین باقی نماندند. برای مارکوس راشفورد و جیدون سانچو بسیار دشوار است که به زمین بیاید و فقط یک لمس توپ برای ضربه پنالتی داشته باشند.»

258 41

کد خبر 1534561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =