چمران: فعالیت شورای ائتلاف باعنوان جبهه ادامه می‌یابد/ ساختار اصلاح میشود

مهر نوشت: نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از ادامه فعالیت این شورا تحت عنوان جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خبر داد.

مهدی چمران نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، از ادامه فعالیت این شورا بعد از پایان انتخابات ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: شورای ائتلاف تصمیم دارد همانطور که بعد از انتخابات مجلس، به کار خود ادامه داد و برنامه‌ریزی‌ها را تکمیل کرد، همچنان روند فعالیت‌هایش را ادامه بدهد.

وی افزود: در حال حاضر استمرار فعالیت‌ها در دستور کار ما قرار دارد و در این راستا در حال بازنگری مجدد و اصلاح ساختاری در جزئیات شورا هستیم.

نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد: شورای ائتلاف در انتخابات ۱۴۰۰ موفق عمل کرد و توانست در بیش از ۸۰ درصد شوراها پیروز شود از این رو با توجه به این برند و نماد خوبی که در جامعه و کل کشور کسب کرده باید کار خود را با قوت بیشتری پیش ببرد.

چمران در پاسخ به این سوال که آیا درخواستی برای ادامه فعالیت این شورا تحت عنوان جبهه به وزارت کشور ارسال کرده‌اید؟ گفت: نیازی به ارسال درخواست نیست. در زمان فعالیت‌های انتخاباتی از وزارت کشور به ما اعلام کردند که عنوان شورا قابل استفاده نیست.

وی اظهار کرد: به ما گفتند عنوان مجموعه، یا باید حزب باشد یا جبهه که از مجموعه‌ای از احزاب تشکیل شده باشد. همان موقع وزارت کشور به ما اعلام کرد که از عنوان جبهه استفاده کنیم ما هم عنوان جبهه را به نام این مجموعه اضافه کردیم و با همین اسم به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.

27215

کد خبر 1534702

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =