۱۶ ساعت ویژه‌برنامه المپیک، هر روز در شبکه ورزش پخش خواهد شد

«دهکده المپیک»، ویژه‌برنامه المپیک ۲۰۲۰ از اول مرداد، به مدت ۱۶ ساعت، روی آنتن شبکه ورزش خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ویژه‌برنامه المپیک شبکه ورزش از ابتدای مرداد و هم‌زمان با آغاز مسابقات المپیک، هر روز در سه بخش از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

بخش اول از ساعت ۴ بامداد تا ۱۰ صبح و بخش دوم از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۹ عصر به وقت تهران روی آنتن می‌رود که به پخش زنده مسابقات ورزشکاران کشور و برترین مسابقات ورزشی جهان، اختصاص پیدا می‌کند. بخش سوم ویژه برنامه المپیک نیز از ساعت ۲۰ تا ۲۳، با حال و هوایی متفاوت به تحلیل و بررسی مسابقات برگزار شده خواهد پرداخت.

پخش این برنامه از ۳ محل استودیو پخش شبکه ورزش (بخش اول)، استودیو ولیعصر (بخش دوم) و استودیو توکیو (بخش سوم) و با حضور تمامی مجریان، گزارشگران و کارشناسان تخصصی شبکه ورزش از ۱ تا ۱۷ مرداد از ساعت ۴ صبح تا ۲۳ به وقت تهران انجام خواهد شد.

 پخش زنده مسابقات رشته‌های مختلف ورزشی، تحلیل و بررسی توسط کارشناسان، ارتباط با استودیو سازمان صداوسیما در مرکز رسانه‌ای توکیو (IBC)، حضور قهرمانان سابق جهان و المپیک، ارتباط تلفنی با خبرنگاران و اصحاب رسانه، پخش مستندها و معرفی ورزشکاران المپیکی کشورمان و بخش‌های مختلف و متنوع دیگر مربوط به المپیک، از مهم‌ترین بخش‌های در نظر گرفته شده برای ببیندگان شبکه ورزش در طول ایام برگزاری این مسابقات خواهد بود.

۵۷۵۷

کد خبر 1534746

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =