زمان برگزاری نیمه نهایی و فینال جام حذفی مشخص شد

سرپرست کمیته مسابقات تاکید کرد مرحله نیمه نهایی و فینال مسابقات جام حذفی کشور را بعد از پایان رقابتهای لیگ برتر در دو هفته برگزار خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره بازیهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: «چهار مسابقه خیلی خوب داریم و خوشحالیم جذابیت های جام حذفی خودش را در این مرحله نشان می دهد. جدای از بازی پرسپولیس و استقلال که همیشه حساسیت خودش را به همراه داشته است. دیدار تیم های فولاد خوزستان- سپاهان و گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک امروز نیز کمتر از دربی حذفی نیست، چرا که همه تیم ها تلاش می کنند تا به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.»

وی در ادامه با اشاره به دربی تهران اظهار داشت: «تیم های پرسپولیس و استقلال از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امروز از ساعت ۱۹:۴۵ به مصاف هم می روند. این بازی یک برنده قطعی خواهد داشت؛ موضوعی که بدون شک تقابل سنتی فوتبال ایران را جذاب‌تر هم خواهد کرد. جدا از مسائل جدول و نتایج دو تیم، این دیدار یک استثناست و با سایر مسابقات تفاوت دارد.»

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ اضافه کرد:« این چهارمین دربی بعد از شیوع ویروس کروناست که هواداران از تماشای آن در ورزشگاه محروم هستند. یکی از جذابیت‌های دربی تهران در سال‌های گذشته، حضور پرشمار تماشاگران در ورزشگاه بود، ولی به دلیل شرایط کرونایی، فقط صدای ضبط شده هواداران و تشویق آنها در ورزشگاه آزادی پخش می‌شود. تیم هایی که در رقابت های لیگ برتر نتوانستند مطابق انتظار خودشان و هواداراشان به نتیجه برسند، امروز فرصت خوبی را برای کسب سهمیه دارند.»

مهدی در پایان خاطر نشان کرد: «مرحله نیمه نهایی و فینال مسابقات جام حذفی کشور را بعد از پایان رقابتهای لیگ برتر در دو هفته برگزار خواهیم کرد. امیدوارم بتوانیم مسابقات را در حداقل زمان ممکن و با کمترین تاخیر به اتمام برسانیم تا بیشترین استراحت را برای فصل آینده به تیم‌ها بدهیم.»
۲۵۱۲۵۶

کد خبر 1535415

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =