موج جدید کرونا به همدان رسید

استاندار همدان از ورود موج جدید کرونا به استان همدان خبر داد و گفت: با توجه به فرارسیدن عید قربان و تعطیلات آخر هفته، مقررات مربوط به منع تردد و جلوگیری از خودروهایی که از شهرستان‌های با وضعیت قرمز به همدان سفر می‌کنند، اعمال می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان ؛ سیدسعید شاهرخی امروز در ستاد مدیریت کرونا استان همدان گفت: موج جدید کرونا که بخش عمده‌ای از کشور را در برگرفته به استان همدان نیز رسیده است و موج جدید کرونا بسیار خطرناک است و مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت، از دور همی‌های خانوادگی پرهیز و از شرکت در اجتماعات دوری ‌کنند.

شاهرخی خاطرنشان کرد: شهرستان‌های کبودرآهنگ، ملایر و نهاوند در وضعیت قرمز کرونایی، شهرستان‌های بهار و فامنین در وضعیت زرد و شهرستان‌های تویسرکان، همدان، درگزین، رزن، اسدآباد در وضعیت نارنجی قرار دارند.

وی با اعلام اینکه در شرایط کنونی برای پیشگیری از شیوع کرونا همکاری مردم لازم است، تاکید کرد: محدودیت‌های کرونایی هر شهرستان متناسب با وضعیت رنگ‌بندی اعلام شده، اعمال و از ورود شهروندانِ شهرستان‌های با وضعیت قرمز به همدان جلوگیری ‌شود.

استاندار همدان اضافه کرد: برای ارائه سرویس مناسب و تزریق واکسیناسیون به فضاهای مناسب نیاز است، بنابراین دستگاه‌های اجرایی در این زمینه با دانشگاه علوم‌پزشکی نهایت همکاری را داشته باشند و ستاد استانی از تمامی امکانات و ظرفیت‌های لازم برای تسهیل در امر واکسیناسیون توسط دانشگاه علوم‌پزشکی استفاده ‌کنند.

48

کد خبر 1536074

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =