آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان سمنان

مدیر کل ارتباطات و فناری اطلاعات استان با اشاره به اهمیت کارآفرینان در توسعه اقتصاد استان گفت: ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در سطح ملی و استانی از اول تیرماه آغاز و تا دهم مرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان، سیدیاسر حسن پور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگو، به‌خصوص در حوزه فناوری اطلاعات که پیشران اصلی اقتصاد دیجیتال بوده ،نقش مهمی در تولید ثروت و ایجاد اشتغال در بین مردم خصوصاً جوانان دارد.

وی گفت: کسب وکارها حوزه فاوا استان حدود یکسال و نیم در شرایط سخت کرونایی به فعالیت خود ادامه داده و طبعا برای حفظ بقای خود در مسیر نوآوری گام برداشته اند. حال استفاده از این تجارب ارزشمند می تواند برای کسب و کار های نوپای این حوزه بسیار راه گشا باشد.

وی افزود: کارآفرینی فرآیندی است که طی آن فرد کارآفرین با شناسایی و ایجاد فرصت های نوآورانه، به تولید ارزش در جامعه می پردازد و لذا به دلیل نوآوری، نقش مهمی در پایدارسازی اقتصاد استان دارد.

حسن پور مهمترین اهداف این جشنواره را انتخاب و معرفی کارآفرینان برتر در حوزه فاوا، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری؛ ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی عنوان کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان افزود: فرآیند ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از اول تیر تا ۱۰ مرداد  است و متقاضیان می‌توانند برای نام نویسی به سامانه جشنواره کارآفرینان برتر به آدرس KARAFARINANEBARTAR.IR  یا KARAFARINANEBARTAR.MCLS.GOV.IR مراجعه نمایند

کد خبر 1536940

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =