ولایتی: هیچ بیماری به دلیل نداشتن بیمه یا هزینه از درمان محروم نشود

باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس بیمارستان مسیح دانشوری همزمان با افزایش مراجعه بیماران کرونایی، بر حضور تمام مسئولان بخش‌های مختلف این بیمارستان تاکید کرد.

علی اکبر ولایتی، رئیس بیمارستان مسیح دانشوری در جلسه فوق‌العاده شورای علمی این بیمارستان اظهار کرد: حضور فعال تمام کادر پزشکی و پرستاران برای پاسخگویی سریع و به موقع به بیماران، بهره‌برداری حداکثری از امکانات موجود، در خدمات دهی و درمان ضروری است.

او افزود:  بیماران چه در مراجعه اولیه و چه بیماران ارجاعی ازبیمارستان‌های دیگر حتما باید تحت درمان قرار گیرند و هیچ بیماری به دلیل نداشتن بیمه و یا هزینه از درمان محروم نشود.

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون این بیمارستان با جدیت در خط مقدم مبارزه با این ویروس حضور داشته است.

او تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا هیچ مراجعه‌کننده‌ای از هر نوع و از هر شدتی بدون دریافت خدمات درمانی، بیمارستان را ترک نکند؛ بنابراین دست اندرکاران اهتمام لازم به منظور پذیرش و در صورت لزوم بستری هر چه بیشتر مراجعه کنندگان را در نظر داشته باشند.

ولایتی ضمن تقدیر از تلاش‌های مدافعان سلامت در سراسر کشور گفت: امیدواریم هر چه زودتر سلامت و آرامش با از بین رفتن این ویروس به جامعه بازگردد.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1537378

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =