تکذیب شرط کی‌روش برای اقامت در امارات و توطئه علیه او!

فارس نوشت: خبرنگار و مجری سرشناس عراقی از دست های پشت پرده برای ممانعت از حضور کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی عراق خبر داد.

این روزها نام کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی کشورمان برای مربیگری در تیم ملی عراق به عنوان گزینه اول مطرح می شود.اخبار ضد و نقیض زیادی درباره توافق کی روش یا منتفی شدن این موضوع به گوش می رسد. روز گذشته یکی از خبرنگاران عراقی مدعی شد مربیگری مربی پرتغالی به دلیل شرط اقامت وی در امارات کنسل شد.

علی نوری خبرنگار سرشناس عراقی و مجری برنامه تلویزیونی ورزشی«سوبر» بعد از سکوت در هفته گذشته درباره مذاکرات با کی روش امروز دست به افشاگری و خبررسانی از منابع معتبر زد.  این خبرنگار عراقی در صفحه توئیتر خود 5 پست گذاشت و جزئیات و پشت پرده مذاکره با سرمربی سابق تیم ملی کشورمان را برملا کرد.

نوری در پست اول خود نوشت: همچنان که به شما وعده دادم بدون داشتن اطلاعات صحبتی نکنم اطلاعاتی در زمینه مذاکره فدراسیون فوتبال با کی روش مربی پرتغالی به دستم رسید. اولین خبر این است که پیشنهاد رسمی به کی روش ارسال شده و این مربی پرتغالی استقبال خوبی برای مربیگری در تیم ملی در مقدماتی جام جهانی داشته است.

 تکذیب شرط کی‌روش برای اقامت در امارات و توطئه علیه او!

خبرنگار عراقی ادامه داد: کارلوس کی روش به دلیل وضعیت بیماری پدرش اکنون در زادگاهش موزابیک حضور دارد. کی روش پیشنهاد فدراسیون عراق را به دستیارانش ارسال کرده و از آنها نظرشان را خواسته است. او 4 دستیار انتخاب خواهد کرد و هیچ مربی عراقی در کادرش نیست و فدراسیون دخالتی در انتخاب دستیارش کی روش ندارد.

 تکذیب شرط کی‌روش برای اقامت در امارات و توطئه علیه او!

نوری درباره جزئیات پیشنهاد فدراسیون عراق به مربی پرتغالی، نوشت: قرارداد با کی روش یک ساله است ولی بند تمدید دارد. همچنین مبلغ 2 و نیم میلیون دلار دستمزد کی روش که در رسانه ها مطرح شده صحت ندارد و مبلغ دستمزدش کمتر از این ها است. فدراسیون تمام جزئیات قرارداد را به کی روش فرستاده و تنها موافقت رسمی او باقی مانده است. در صورت توافق نهایی قرارداد کی روش در بغداد امضا می شود.

 تکذیب شرط کی‌روش برای اقامت در امارات و توطئه علیه او!

مجری سرشناس عراقی در واکنش به شرط کی روش برای اقامت در امارات، گفت: تمام اخبار مربوط به شرط کی روش برای اقامت در امارات در دوران مربیگری اش در تیم ملی عراق بی پایه و اساس است و صحت ندارد. منشا این اخبار دست های پشت پرده است تا جذب کی روش به بن بست بخورد و در نهایت کی روش مربی تیم ملی عراق نشود.

 تکذیب شرط کی‌روش برای اقامت در امارات و توطئه علیه او!

نوری در پایان کی روش را همچنان نزدیک ترین گزینه دانست و خبر داد:کی روش نزدیک ترین گزینه مربیگری در تیم ملی عراق در انتخابی جام جهانی است و اکنون منتظر پاسخ رسمی کی روش به پیشنهاد فدراسیون هستیم. در صورت قبول نکردن کی روش، دو مربی منتظر مذاکره با فدراسیون عراق هستند. این دو مربی از کشور آلمان و کلمبیا هستند و مذاکرات ابتدایی با این دو انجام شده است.

 تکذیب شرط کی‌روش برای اقامت در امارات و توطئه علیه او!

258 41

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1537719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =