تهیه‌کننده «زندگی زیباست»، مُنکرِ سانسور این سریال شد

مهر نوشت: تهیه‌کننده «زندگی زیباست»، درباره حواشی ممیزی و حذف قسمت‌های این سریال تاکید کرد که این سریال در ۴۰ قسمت ساخته شده و همه ۴۰ قسمت آن هم پخش می‌شود.

سریال «زندگی زیباست» به کارگردانی قاسم جعفری و تهیه‌کنندگی علی حجازی‌مهر، چند وقتی است که روی آنتن شبکه دو سیما رفته است.

این سریال طی سه سال اخیر تولید شد و پخش آن مدتی به تاخیر افتاد و با بلاتکلیفی مواجه بود و تیرماه سال جاری بالاخره از شبکه دو سیما روی آنتن رفت.

این سریال با نام اولیه «مجردها» تولید شد و چند باری اسم آن عوض شد و این حواشی در طول پخش نیز سریال را بی نصیب نگذاشت از جمله این‌که برخی از بازیگران سریال اعلام کردند که حدود ۱۰ قسمت از آن حذف شده است. همچپنین در گفت‌وگویی، پریسا شمس، نویسنده «زندگی زیباست»، از حجم بالای سانسور این سریال، ابراز شگفتی کرد. 

در این ارتباط، علی حجازی‌مهر، تهیه‌کننده سریال در سخنان کوتاهی نظر خود را نسبت به تعداد قسمت‌های پخش شده از این مجموعه اعلام کرد و گفت: «ما ۴۰ قسمت برای این سریال ساخته‌ایم و اگر خدا بخواهد ۴۰ قسمت هم پخش خواهیم کرد.»

حجازی‌مهر درباره قسمت‌های پخش شده سریال و این‌که ممیزی داشته است یا خیر نیز عنوان کرد: «من از پخش سریال راضی هستم. این مجموعه ممیزی نداشته است، یک دو مورد هم نسبت به آن‌ها نکاتی مطرح بوده که طبیعی است.»

سریال «زندگی زیباست» هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

۵۷۵۷

کد خبر 1537732

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =