رفع تصرف ۱۳۰.۶هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش ۱۳۰.۶میلیارد ریال در روستای ریگو قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه دیگر از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت ۱۳۰ هزار و ۶۵۰ مترمربع در طول یک هفته اخیر از سوی این یگان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، مصطفی مازندرانی ارزش تقریبی این اراضی رفع تصرف شده را ۱۳۰ میلیارد و ۶۵۰میلیون ریال اعلام کرد وگفت: رفع تصرف این اراضی وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و با همکاری فرماندهی انتظامی بخش شهاب انجام شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم افزود: عملیات رفع تصرف و تخریب سد و بند خاکی این قطعه از اراضی مذکور از سوی ماموران این یگان بدون حادثه یا مشکلی صورت گرفت.  
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی انتظامی این شهرستان و بخش شهاب و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

۴۶

کد خبر 1538082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =