پانا نوشت:

حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در تحلیل خود از روند فعالیت کمیته سه نفره اصولگرایان گفت: همانطور که آقای حداد عادل اعلام کردند کمیته سه نفره گزارش فعالیت ها و برنامه های خود را در آینده نزدیک ارائه خواهد داد.

وی با تاکید بر اینکه این کمیته کار خود را با مجموعه اصولگرایان و جامعتین همچنان ادامه می دهد و توانسته قدم های مهمی در جهت تجکیم وحدت اصولگرایان بردارد،تصریح کرد: با توجه به شرایط جدیدی که در کشور در رابطه با گروه انحرافی پدید آمده است سازکار کمیته سه نفره و هماهنگی آن با جامعتین نیازمند دقت مجددی است تا ضمن جلوگیری از نفوذ این جریان در میان اصولگرایان، روشن شدن تکلیف اصولگرایان را مورد دقت و بررسی قرار دهند و به عنوان یک استراتژی اعلام کنند.

وی با بیان اینکه انتقاداتی که بعضا نسبت به عملکرد گروه سه نفره صورت می گیرد ناشی از عدم اطلاع از کارکرد و عملکرد این گروه است، ادامه داد: قطعا پس از آنکه گزارش کمیته سه نفره اعلام شود این انتقادات برطرف خواهد شد.

ترقی تصریح کرد: در حال حاضر به نظر می رسد اصولگرایان با محوریت کمیته سه نفره و نظارت جامعیتن در مسیر پالایش این جریان ازهرگونه نفوذ عوامل انحرافی و وحدت و انسجامی که بتواند همه طیف های اصولگرائی را در بر بگیرد در حال پیشرفت است.

عضو ارشدحزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ستاد انتخاباتی این مجموعه شکل گرفته است، تصریح کرد: به نظر می رسد به زودی کار این مجموعه وارد مرحله اجرائی برای انتخابات شود.

وی تصریح کرد: در واقع گروه سه نفره اصولگرایان ترکیب ستادی خود را تشکیل داده اند و در این ترکیب آقایان متکی و باهنر و تعدادی دیگر از افراد، کارهای اجرائی انتخابات را سامان می دهند و روی روال مشخص کار خود را برای انتخابات آینده دنبال می کنند.

/27211

کد خبر 153845

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =