زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد بهشهر فراهم‌ شد

مدیرکل زندان های مازندران با اشاره به اهدای ۴۰۰ بسته کمک معیشتی به خانواده های زندانیان از آزادی ۵ نفر زندانی جرائم غیر عمد در بهشهر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران، علی استادی در آیین طرح نذر هشتم در مجتمع فرهنگی آموزشی زندان بهشهر اظهارداشت:، طرح نذر هشتم با هدف آزادی هشت زندانی یا اعطای کمک به هشت خانواده زندانی در هر ماه از سوی رئیس سازمان زندان های کشور مطرح شد و این طرح معنوی که به نام نامی حضرت ثامن الحجج ( ع) نام گذاری شده است، با استقبال خیرین و نیکوکاران نهادینه شده و هم اینک در هر شهرستان با شکوه و عظمت خاص اجرا می شود.
وی افزود، امروز اداره زندان شهرستان بهشهر میزبان خیرینی است که با اهداء ۴۰۰ بسته کمک های معیشتی نیازهای خانواده های زندانیان را مرتفع و تعداد ۵ زندانی را به خانه رهسپار می کنند.
 استادی با اشاره به نهادینه شدن طرح نذر هشتم در استان مازندران گفت: ک با حمایت خیرین و ایجاد پویش های خودجوش کمک های مومنانه جهت رفع نیازهای خانواده زندانیان در استان مهیا است.
وی تأکید کرد، تمام خانواده هایی که سرپرست آنان به زندان معرفی می شوند، نیاز به حمایت دارند، اما این حمایتها گاهی فقط اقتصادی است، اما حمایت های اجتماعی، آموزشی ، روان درمانی، مشاوره و معاضدت های قضایی دیگر خدماتی است که از سوی زندانها رصد و اجرا می شود.
مدیرکل زندان های استان مازندران بیان کرد، در آیین طرح نذر هشتم به میمنت دهه امامت و ولایت بیش از ۴۰۰ بسته کمک های معیشتی به خانواده های نیازمند زندانی اهداء خواهد شد .
وی افزود، با مساعدت ستاد دیه استان مازندران و انجمن حمایت از زندانیان شهرستان بهشهر و مشارکت خیرین نیکوکار تعداد ۵ زندانی جرائم غیر عمد نیز به همین مناسبت از بندهای زندان آزاد و به آغوش جامعه بازگشتند. 

46

کد خبر 1538724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =