لحظه تلخ لیگ برای ذوب آهن و پرسپولیس/عکس

ورزش سه نوشت: از دست رفتن پنالتی برای ذوب آهن در لحظاتی رقم خورد که احمد نوراللهی گل پیروزی بخش را وارد دروازه اخباری کرده بود.

شاگردان یحیی گل‌محمدی تنها در چند حالت خاص، قهرمانی را در فاصله یک هفته تا پایان لیگ برتر جشن می‌گرفتند که پیش فرض آن برتری مقابل تراکتور و سپس هرنتیجه‌ای غیر از برد در شهرآورد اصفهان بود.

نتیجه نیمه اول بازی ها، تساوی بدون گل در تهران و برتری یک گله سپاهان در اصفهان بود که صدرنشینی سرخپوشان را به خطر می‌انداخت. اما در آغاز نیمه دوم، اتفاقی عجیب تر رخ داد و تراکتور گل پیروزی را زد که در این صورت، قهرمانی پرسپولیس از دست می‌رفت اما ورق خیلی زود برگشت و مهدی عبدی و احمد نوراللهی در فاصله چهار دقیقه دو گل را وارد دروازه حریف کردند.

لحظه تلخ لیگ برای ذوب آهن و پرسپولیس/عکس

نکته جالب اینکه در لحظه نواختن شوت احمد نوراللهی از راه دور و ورود توپ به دروازه، تیم ذوب آهن نیز صاحب یک ضربه پنالتی شد که اگر وحید محمدزاده آن را تبدیل به گل می‌کرد، کار تمام بود. مدافع وسط ذوب آهن در حالی که قرمزها جشن و پایکوبی را در تهران برگزار کرده بودند، دروازه بان سپاهان را فریب داد اما ضربه اش به تیرک افقی دروازه خورد و گل نشد تا قهرمانی پرسپولیس هم قطعی نشود.

اما این ناکامی بیش از همه به ضرر تیم ذوب آهن و شاگردان مجتبی حسینی شد. آنها که نمایش سزاوارانه ای برابر مدعی قهرمانی ارائه کرده بودند، باتوجه به پیروزی سایپا در بازی همزمان با این نتیجه در آستانه سقوط قرار گرفتند و حالا باید در هفته پایانی برنده بازی خود باشند.

256 251

کد خبر 1538835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =